De Amerikaanse Politiek: De Regering Trump II

Speaker van het Huis Mike Johnson verklaart dat Donald Trump een FBI-informant was tegen Epstein.

Eerst ging Trump de Epstein files openbaar maken. Dan had Pam Bondi de lijst op haar bureau liggen. Dan was er plots geen lijst (en werd er een heel vage beveiligingsvideo die een minuut mankeert uitgebracht van de cel van Epstein) en hadden mensen het verkeerd geïnterpreteerd. Dan was heel het Epstein lijst gedoe een hoax van de Democraten en waren mensen die er in geloofden "foolish". Nu is Trump plots een FBI informant in heel die Epstein-zaak en is het dus plotseling wel een ding.

Los van het feit dat informanten vaak zelf schuldig zijn of betrokken zijn in de zaak waarin ze een informant zijn (hoe komen ze anders aan al die info) is het flip-floppen in heel die zaak simpelweg belachelijk. Ze graven zich daar meer en meer in een put waar ze geen uitweg uit vinden. Hoe dom denken die dat mensen zijn?

En hiermee zeg ik niet eens dat Trump op "de lijst" staat of dat er een fysieke lijst is die heel cru een hoop verkrachters aanduidt, maar heel veel vertrouwen kweek je toch niet met heel dit circus.
 
Laatst bewerkt:
De president van de vrede, iedereen! De soep ging toch zo heet niet gegeten worden, mijnheer!

Hoe gaan we deze verdedigen, trouwens? The Ministry of War was nog gewoon "eerlijk zijn" en de rest van de wereld doet aan propaganda met hun Defensie benamingen. OK, fair enough. Maar nu verklaart hij, met zichzelf gephotoshopt voor een brandend Chicago, toch de oorlog aan een van zijn eigen steden?

Allejezus, wat een complete gek is die Trump. Als die nog drie jaar mag verder bolderen aan dit tempo dan zie ik echt niet in hoe de VS ooit gaat herstellen van de schade die die schandvlek aan het toebrengen is. En waar is de weerstand vanuit de VS? Zijn werkelijk al die verkozen Republikeinen hier OK mee? Waarom horen we niet meer van de Democraten?

Wat een misselijkmakend figuur.

De democraten zijn vleugellam en kunnen enkel op state niveau en via rechtbanken wat druk zetten. Ze zullen het moeten hebben van de midterms om hopelijk veel zetels te flippen. Maar zelfs dan nog, Trump met al zijn presidentiële decreten... We zitten 1/8 ver jongens. :shutup:
 
De democraten zijn vleugellam en kunnen enkel op state niveau en via rechtbanken wat druk zetten. Ze zullen het moeten hebben van de midterms om hopelijk veel zetels te flippen. Maar zelfs dan nog, Trump met al zijn presidentiële decreten... We zitten 1/8 ver jongens. :shutup:
Dat, inderdaad. We zijn nog maar een dik half jaar ver en het is al razendsnel gegaan. Zolang de Democraten geen extra zetels behalen met de Midterms kan Trump gewoon blijven doorgaan.

Stelselmatig worden de mogelijke bastions van verzet geneutraliseerd en tegengewerkt. De grip op de media is ook aan het groeien. Er is nog wel lokale, onafhankelijke media maar die hebben minder bereik. De afbraak van heel wat instellingen zal er ook op inhakken op termijn en dat is niet snel terug rechtgezet als we na vier jaar terug een Democraat hebben.

Het absurde is dat de officiële Trump Store petjes verkoopt met "Trump 2028", terwijl het grondwettelijk absoluut niet mogelijk is dat hij voor een derde termijn zou gaan.
 
Attack attack attack Admit nothing, deny everything Always claim victory. Het frustrerende is dat het dan ook nog werkt.
DARVO perfected.

Hoe lang gaat het duren tegen dat we zo een dingen zien bij zijn cult?

Op HLN:
"“Fred Astaire Trump had toch ook een relatie met een minderjarige?”: busbegeleider (79) ontkent dat hij zusjes (12 en 14) heeft verkracht"
 
Bam! De verjaardagskaart die niet bestond is uit de mouw gekomen. Het is nog ranziger dan je zou verwachten. Een pre-puber lichaam (zie hoe hoog de borsten zitten), Trumps handtekening als schaamhaar,…


Witte Huis niet blij, want ja, op welke leugen moeten ze nu voortborduren?
Echt echt vuil. Elke dag is er steeds meer bevestiging dat Trump een pedofiel is.
 
Laatst bewerkt:
Bam! De verjaardagskaart die niet bestond is uit de mouw gekomen. Het is nog ranziger dan je zou verwachten. Een pre-puber lichaam (zie hoe hoog de borsten zitten), Trumps handtekening als schaamhaar,…


Witte Huis niet blij, want ja, op welke leugen moeten ze nu voortborduren?
"Het is niet de handtekening van Donald Trump", las ik al ergens gisteren.
 
ah, de aloude tactiek:
i didn’t say that, and if i did, i didn’t mean it. and if i did, you didn’t understand it, and if you did, it’s no big deal. and if it is, others have said/done worse.
 
Charlie Kirk neergeschoten op universiteit tijdens debat. Op ongeverifieerde beelden op social media is te zien hoe hij in de nek geschoten wordt.

De wereld is echt naar de kloten man, triest.

Uiteraard zeer triest.

Niet onverwacht helaas. Je kan niet maanden of jaren mensen tegen elkaar opzetten, de voeten vegen aan de (grond)wet en dan verbaasd zijn dat mensen het recht in eigen handen nemen.

Dat het dan net de anti gun-control mensen zijn die worden geviseerd is dan ook weer pijnlijk ironisch.

Ik vrees dat het enkel nog meer zal gebeuren.
 
Terug
Bovenaan