De Amerikaanse Politiek: De Regering Trump II

Toch moet men dat nu gaan doen: Trump gewoon negeren.

Zoals die Chinees enkele posts terug zei: "we don't care".
Volledig los maken van de US.

Je kan dat wel willen, maar again - de realiteit haalt een mens snel in- je moet er dus wel mee verder want echt werkbare alternatieven zijn er niet - en al zeker niet op korte termijn. Maar dat geld ook voor de VS gelukkig.

Er is geen handleiding voor Trump, maar ik hoop wel dat ik nog zo energiek zal zijn op die leeftijd - ook al kraam ik onzin uit.
 
Toch moet men dat nu gaan doen: Trump gewoon negeren.

Zoals die Chinees enkele posts terug zei: "we don't care".
Volledig los maken van de US.
Ik snap het idee van "gewoon negeren", maar ik vind dat wel enorm jammer. De VS was decennialang een goede bondgenoot en een betrouwbare partner voor Europa. Dat vertrouwen is niet zomaar weg, dat is actief afgebroken. Het probleem is ook dat dit gedrag objectief Rusland en China in de kaart speelt. Niet omdat Trump bewust (or is he?) voor hen speelt, maar omdat onvoorspelbaarheid, verdeeldheid en het ondergraven van bondgenootschappen exact is waar zij van profiteren.

Volledig losmaken klinkt goed, maar is op korte termijn (en misschien zelfs lange termijn) niet realistisch. Het echte probleem is dat een land dat jarenlang stabiliteit bracht, nu zelf de bron van instabiliteit is geworden.
 
En waar zitten al mediaconglomeraten die hun bek maar niet konden houden over hoe verward en onsamenhangend Joe Biden wel niet was? Waar zit alle opiniemakers op sociale media die maar niet konden zwijgen over de leeftijd van Biden en hoe zijn "gaffes" hem ongeschikt maakten?

Die eersten zitten in de zak van Trump en zijn miljardairsvrienden, en die tweede groep? Zelfs voor iemand die al heel zijn leven meer leugens vertelt dan waarheden is deze "speech" toch te waanzinnig voor woorden? Hij slaat kemel na kemel en slaat complete wartaal uit. Kom zo iemand tegen op straat en je belt de dichtsbijzijnde rustoorden, en toch zijn er nog steeds mensen die dit steunen.

Je zou echt bijna in tovenarij beginnen geloven, anders kan het toch niet dat deze man nog zo veel steun geniet onder mensen met een functionerend brein? Is dat nu werkelijk alleen maar uit haat voor migranten/links/woke/... dat mensen zo'n figuur steunen? Want je kan toch echt niet meer beweren dat deze man geschikt is om een land te leiden? Hallucinant vind ik het.
De dubbele standaarden zijn er al sinds 2016 en zullen nooit veranderen
 
Een fantast of een gek, ik heb er geen andere woorden voor.
Inderdaad. We kunnen er wel eens mee lachen maar we moeten beseffen dat het wel een van de machtigste mannen op aarde is en dat onze regeringsleiders daar wel moeten mee trachten te werken.
 
Terug
Bovenaan