NemesisBE
Well-known member
Ik sta daar ook hoorNa de frustratie van vorig jaar mag ik dit jaar gewoon in de priority box starten.
Top! Dan lopen die mannen met hun powermeterke niet in mijn weg![]()

Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik sta daar ook hoorNa de frustratie van vorig jaar mag ik dit jaar gewoon in de priority box starten.
Top! Dan lopen die mannen met hun powermeterke niet in mijn weg![]()

Loop dan maar niet te veel in mijne wegIk sta daar ook hoor![]()


Viel me gisteren op dat boven mijn rechter enkel verdikt is tov links.4j is sowieso al te oud, zelfs al heb je er geen meter op gelopen: de veerkracht gaat uit al het materiaal. En 600km zit al aan de limiet waarop veel hun schoenen toch vervangen. Dus dat lijkt me een goed begin![]()
Veel succes, al ben je al onderweg! 5k zit er al op (aan een onvoorstelbaar tempo voor mijBorstnummer opgehaald voor morgen. Bib- nummer: 14259
)Fijn om te lezen! Laat de verslagen maar komen!12 seconden overschot om m'n b-doel te behalen vandaag. M'n eindtijd in Rotterdam is 2u44min48sec geworden (plaats 380 overall). A-doel zat er niet in vandaag, had ook bewust een zeer moeilijk te bereiken a-doel gezet om mezelf uit te dagen.
Ik voelde me al van voor en bij de start niet top. Zware benen en niet super veel energie. Misschien van de zenuwen van de chaos van op tijd in het startvak te raken vanaf metrohalte Beurs, van de taper of van te ver over m'n piek te zijn (en nog niet hersteld te zijn van marathon Gent?) of een combinatie van bovenstaande. Het was vrij zonnig van bij de start hoewel ze grijs en fris weer hadden voorspeld. Helaas ook m'n schoenen iets te hard aangespannen en niet meer kunnen finetunen door gebrek aan tijd om in het startvak te raken. Vanaf km 5 al last aan de bal van m'n rechtervoet. Tot zover de excuses.
Ik ben dan ook behoudend gestart aan 3:55 pace en vrij snel een grote groep gevonden om mee rond te lopen. Ik wist dat de wind zwaar op kop ging staan langs het Havenspoorpad tussen km 10 en 13 dus ik wou zeker daar in een goed groepje zitten en nog geen energie verspild hebben door van groep naar groep te springen. Geduldig blijven was de boodschap.
Rond km 15-17 een bekende tegengekomen en dan even samen gelopen, maar rond halfweg bleek het tempo voor die persoon te hoog. Aan 21km heb ik dan manueel gesplit op m'n horloge en besloten om de overige 21km in te delen in kortere segmenten en geprobeerd een negative split te lopen.
Gelukkig voelde ik me iets beter en een tempowisseling deed ook deugd aan de voeten en benen. De tweede heb ik in ongeveer 2min sneller gelopen dan de eerste dus een geslaagde negative split en met een vrij goed gevoel kunnen finishen.
Achteraf gezien was marathon Gent leuker. Minder afgezien, met meer overschot kunnen lopen, bovendien in volle piekweek en 'slechts' een drietal minuten trager dan in Rotterdam.
Nu even laten bezinken en de komende maanden werken aan m'n top end speed op korte afstanden.
Volgens mij heb ik je ook op de NOS gezien toen de toppers rond km39 waren, zij kwamen uit het Kralingse bos toen jij erin dook. Had je een wit petje aan?

Nu zit ik mij vooral af te vragen: bij een rustige lange duurloop, moet ik dan in Z1 (volgens Garmin) lopen of in Z2? Ik hoor namelijk vaak dat de gangbare norm is: lange duurloop in Z2. Of zijn mijn zones anders omdat ik ze op basis van mijn lactaatdrempel ingesteld heb? Nu loop ik mijn lange duurlopen namelijk altijd in Z1.
Ik mix ook hoorIk had echt een heel andere ervaring. Halve triatlons: bring it on. (Dit jaar 2 gepland.) Een tweede marathon? No thanks.![]()
. Heb er ook een halve opstaan in oktober en mogelijks in juni nog een duathlon 10-90-10.
Merci om dit te posten! Heb mij ook een paar Rincon 3 aangeschaft.Voor de mensen die met Hoka lopen, grote kortingen bij Zalando Lounge.
Kreeg ook nog eens een 10 euro voucher bij registreren.
Hierdoor mijn Rincon 3 aan 65 euro kunnen kopen
let op, ik ben puur een recreatieve loper dus geen zotte verwachtingen maar wil toch een betere tijd dan vorig jaar.Welke tijd tracht je neer te zetten?Merci om dit te posten! Heb mij ook een paar Rincon 3 aangeschaft.
De "stress" voor de 10 miles begint te komenlet op, ik ben puur een recreatieve loper dus geen zotte verwachtingen maar wil toch een betere tijd dan vorig jaar.