Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Trilogie van brand films van dit jaar:Die "brand" films zitten serieus in de lift. Air was idd best enertainend. Onlangs ook Blackberry gezien en ook die was meer dan ok.![]()
Heh funny dat ge het specifiek zo zegt. De volgende gaat effectief over liften en wordt een klepper voorspel ik. Spielberg is al aangehaakt.Die "brand" films zitten serieus in de lift. Air was idd best enertainend. Onlangs ook Blackberry gezien en ook die was meer dan ok.![]()

Nickname checks outExtraction 2 (Sam Hargrave, 2023)
![]()
De actiescènes -> al de rest van de film
Enkel "de laatste"? En alleen maar "wat cartoonesk"?Extraction 2 was geweldig. Grote fan van John Wick maar deze was in het genre misschien beter. Was veel visceraler, waar de laatste John Wick soms wat cartoonesk aanvoelde.

Je hebt de woorden "grote fan" gemist denk ikEnkel "de laatste"? En alleen maar "wat cartoonesk"?![]()

deze week The French Dispatch gezien. Ik ben wel fan van Wes Anderson, maar deze was een beetje té Wes Anderson naar mijn gevoel. Zat een beetje te nauw in zijn stijlvorm, ik had echt moeite om er door te komen: ik heb hem zelfs in 2 delen moeten kijken.
Hopelijk is Asteroid City beter.
Ik had deel 1 al eens gezien, en vond die ook heel goed.Extraction 1 en 2
Vond beide zeer goed qua actie en ik had niet een geeuw moment zoals ik bij John Wick bij de 2de en 3de film had.
Voor het verhaal moet je het niet zien uiteraard, dit is letterlijk een rollercoaster film van actie scenes. Ik zie wel Chris verder de branche oppakken van dit type films.
Heh, helemaal akkoord, dit is zowat 1-op-1 mijn mening ookBeau Is Afraid (Ari Aster, 2023)
Het eerste uur van Beau Is Afraid is een stresserende nachtmerrie, een uitzinnige aflevering van Curb Your Enthusiasm waarin het personage van Joaquin Phoenix, chronisch verklempt doorheen de hele film, steeds meer de grip op zijn neuroses verliest. Waar Larry David uit die neuroses humor puurt, gebruikt Ari ze als springplank voor een goeie dosis ongemak en afgrijzen. Ok ja en ook voor humor want ik vond de film bij momenten grappig. Voor mij was staat deze eerste act met gemak naast zijn twee vorige films.
Daarna volgen echter nog twee onevenwichtige uren die serieus mijn geduld op de proef gesteld hebben. Wanneer een getalenteerde regisseur carte blanche krijgt om zijn passieproject te verwezenlijken is er altijd het risico dat de focus verloren wordt omdat hij probeert elk idee in de film te krijgen. Net die focus was het sterke punt van zijn twee vorige films, die gedurende de hele speelduur recht op hun doel bleven afgaan. Op zich zou de lossere feel van Beau Is Afraid geen probleem zijn als de tweede en derde act niet zo onevenwichtig waren, met veel scènes die te lang duurden of soms wat irriteerden naast een hoop scènes die wel werkten.Speciale vermelding voor die geanimeerde sequens waarvoor Aster de hulp kreeg van de makers van The Wolf House, een andere unieke, wtf-ben-ik-aan't zien animatiefilm.
Op het eind van de rit had ik het gevoel dat als je verder kijkt dan alle rare wtf-scènes, Aster de thema's van de film (mommy issues, schuldgevoel seksuele onderdrukking) vrij oppervlakkig uitgewerkt heeft. Maar tegelijk heb ik ook wel bewondering voor die compromisloze weirdness die Aster 3u lang over de kijker heen dumpt, iets dat de film toch wel uniek maakt in het hedendaagse filmlandschap. Meer nog dan blij dat ik Beau Is Afraid gezien heb, ben ik A24 dankbaar dat ze dit mogelijk gemaakt hebben. Ik ga de film sowieso later nog eens herbekijken want het was zo veel ineens dat het moeilijk is een finaal oordeel te vormen na één kijkbeurt.
