Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
papa, ik heb ook zin in ribbetjesDat goe komt!
![]()
Ziet er zeer goed uit ! Wil je uw recept nog eens delenDat goe komt!
. Zelf toevallig gisteren ook aan het denken om zelf eens ribben te maken en dan post je dit
. Al een paar keer uw recepten gebruikt en zijn tot nu toe goed gelukt (bv cannelloni
).Dus 24 jaar in een andere kamer slapen dan 't vrouwke?zelf een looksaus (met griekse yoghurt, versgeperste tenen look, fijngesneden bieslook, honing, mayo) gemaakt voor onze home made pita. Deze middag al een proeverke gedaan en laat ons zeggen dat de komende 24 jaar ik geen last ga hebben van vampieren![]()
Dus 24 jaar in een andere kamer slapen dan 't vrouwke?
Ne klets feta erbij!Quinoa met gebakken groentjes. Niet slecht, maar ook niet waaw. Beetje flauw ondanks de kruiding. Iemand nog een tip? In groentebouillon koken mss?
Yep. Zelfde met bulgur ofzo, gewoon in bouillon klaar maken.ze heeft er ook van gegeten, de stinkmuile!
De quinoa in de rijstkoker gekookt?Quinoa met gebakken groentjes. Niet slecht, maar ook niet waaw. Beetje flauw ondanks de kruiding. Iemand nog een tip? In groentebouillon koken mss?
Nog 1 keer: Adopteer mij aubStevig kookdagje nog geworden. Nog chocoladetiramisu met speculoos gemaakt, pasta met courgettesaus voor de jongens, straks nog croque monsieurs en voor morgen staat er een frikadon gereed met italiaanse kruiding.
Nog 1 keer: Adopteer mij aub
Volwassen mensen mogen dat ook zelf maken hoor.Krijgt ge geen eten thuis?

Ewel, wat ik daar post is echt zeer lekker dan! Ik kruid eigenlijk altijd het water in de rijstkoker, bij gewone rijst soms gewoon zout, maar evengoed een hele kruidenmengeling.yep in de rijstkoker gedaan
Ewel, wat ik daar post is echt zeer lekker dan! Ik kruid eigenlijk altijd het water in de rijstkoker, bij gewone rijst soms gewoon zout, maar evengoed een hele kruidenmengeling.
Afgedekt en ingepakt met vershoudfolie en toch riekt heel mijn frigo er naar 