Wat heb je vandaag gekocht?

In een outlet:
5 euro voor een sweater pull (merk brax)
44 euro voor een colbert'ke (merk state of art)
25 euro voor een zomer/tussenseizoen jasje (ook state of art)

74 euro, ni slecht, meestal ben ik zo iemand die de nieuwe collectie koopt als er solden zijn, dus dat valt ook wel mee dus
 
Google streamer (adviesprijs 119euro)
Gekocht op amazon aan 85,64 euro

Staat 95,64
Min bon 10 euro die er momenteel is op amazon

Nice, zou stabieler en vlotter moeten zijn, en ook met utp kabel... Mijne 4k Chromecast doe ik van de hand, dus nog beetje recupereren daarvan ook.
 
Ter vervanging van die 1,25w schepsels die ik hier nu heb staan. Ik kan het niet meer aanhoren.

Content van Edifier hier 👍
 
same, altijd al Edifiers gehad. Mijn eerste setje heeft 20 jaar of meer gediend denk ik. Degene die ik nu heb, sinds een jaar of zo, ook wreed tevreden van. Zijn redelijk neutraal in tegenstelling tot Logitech of andere gaming spul. Daar is het all about the bass.
 
een playstation 5 dualsense edge controller voor 218€ en een thrustmaster eswap wheel module van 25€ die ik ga proberen te solderen op de playstation controller.
 
Ff compleet overboord gegaan

thum-1600x1062.jpeg
 
Pixel 9a aan Black Friday prijs van 333 euro.
Ben nu net bezit met installatie van GrapheneOS.
Benieuwd of het allemaal zo smooth loopt als verwacht met een de-googled gsm (weliswaar sandboxed google play)
 
Singles day kortingen... soms interessanter dan Black Friday.
Goed gescoord op Mac, Douglas, Ici Paris XL, Estée Lauder, Sephora...
Make-up tas en backups goed aangevuld 🥳
 
Terug
Bovenaan