Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heeft vandaag even gekeken op transfermarkt wat hij ging kopen met een zware kop. Hij verslikte zich meteen in zijn koffie en was instant nuchter.TD van Stuttgart was waarschijnlijk zat bij dat eerste bod, en na de ontnuchtering durfde die niet meer uit zijn huis te komen.
DDC verkoopt Oh voor 28 miljoen, en Renard krijgt Dollberg maar voor 10 miljoen verkocht met uitstel van betaling voor 1 jaar![]()
![]()
Echt? Daar kan je toch niet op spelen?Blijkbaar heeft die dus gescheurde kruisbanden, straf dat je dan nog zo n power kunt produceren..
Is dat allemaal wel legaal?Blijkbaar (volgens HLN) wilde Stuttgart een 2de medische test inlassen en daarom minder betalen. Dus die was wel degelijk fit genoeg, gewoon niet "fit genoeg voor 28 miljoen"In Duitsland werd (al dan niet "zogezegd") melding gemaakt van een instabiele knie.
Blijkbaar heeft die dus gescheurde kruisbanden, straf dat je dan nog zo n power kunt produceren..
Is dat allemaal wel legaal?
Lees nu ook dat Genk "niet akkoord gaat". Logisch.
Op jonge leeftijd, niet laten opereren.Echt? Daar kan je toch niet op spelen?
Dan heeft die zwaar getraind op zijn spieren om de kruisbanden te compenseren. Vandaar misschien zijn gespierde benen. Wel raar dat Genk dat niet zagIk interpreteer die tekst als dat "gescheurde kruisbanden die nooit geopereerd zouden zijn" één van de opties is waarom hij een instabiele knie zou hebben.
Dan heeft die zwaar getraind op zijn spieren om de kruisbanden te compenseren. Vandaar misschien zijn gespierde benen. Wel raar dat Genk dat niet zag
Ja zou kunnen. Kans is wel groot dat die een pak vroeger dan iemand anders het profvoetbal gedag moet zeggen. Want je knie ziet wel afEen (in mijn ogen) onbetrouwbaar iemand op het forum haalde vandaag aan dat Genk bij de transfer wist "dat er iets was". Misschien dat dat daarop sloeg?
Morgen zou Dolberg medisch gekeurd worden. Gaat rond de 10 miljoen kosten en er wordt nog gesproken over een bonus en doorverkooppercentage.
Leoni gaat voor €600k naar Reims.
Ik interpreteer die tekst als dat "gescheurde kruisbanden die nooit geopereerd zouden zijn" één van de opties is waarom hij een instabiele knie zou hebben. Hij heeft dat overigens inderdaad voorgehad op zijn 16de, maar is daarna wel 10 maanden out geweest. Ik veronderstel dat dat niet zonder operatie was? (edit: blijkbaar dus wel)
Denk niet dat ge er veel aan kunt doen qua transfer. Ge kunt misschien wel "moeilijk gaan doen" omdat dit wel de reputatie van club en speler benadeelt in functie van een latere transfer. Maar wilt ge zoiets doen als club?

Deal moet vandaag toch rond zijn zeker? Dus als die afgekeurd wordt, pechMorgen zou Dolberg medisch gekeurd worden. Gaat rond de 10 miljoen kosten en er wordt nog gesproken over een bonus en doorverkooppercentage.
Leoni gaat voor €600k naar Reims.

Hoezo vandaag rond zijn? Transferdeadline in Nederland is morgen pas.Deal moet vandaag toch rond zijn zeker? Dus als die afgekeurd wordt, pech![]()
Ah ok, dan ben ik mis. Ik dacht middernacht. Tis ambetant tegenwoordig door al die verschillende termijnenHoezo vandaag rond zijn? Transferdeadline in Nederland is morgen pas.