pablohoney
Well-known member
Club zou Collado huren van Barca.
Lees overal wel dat het een talent is.
Iemand wat meer info hierover?
Lees overal wel dat het een talent is.
Iemand wat meer info hierover?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Kan vanalles wat maar niks ervan goed genoeg voor de top, toch niet bij Barcelona. Kan sprinten maar is niet snel, kan dribbelen maar schakelt niet consistent wat volk uit, kan scoren maar scoort er geen vijftien, kan passen maar geeft geen vijftien assists, kan X maar niet op niveau Y, .... Het soort jeugdspeler dat als drieëntwintigste man in de selectie af en toe eens wat minuten opvult als het er niet toe doet in een match. Spijtig voor hem op posities waar Barcelona redelijk dik zit met spelers die wel écht wereldtop zijn, of zouden moeten zijn. Zo een Sergi Roberto blinkt ook in niks uit, en kan eigenlijk amper iets, maar doet dat op een positie waar wel eens een minuutje te rapen valt en dan verandert dat uw carrière.Iemand wat meer info hierover?
Niet nodig, er staat niks racistisch in uw post.@Marsu mijn post heeft ook niks met racisme te maken wil dat even benadrukken![]()
Ook op suzuki van stvv een bod gedaan ?Zirkzee zo goed als rond. Zonder optie jammergenoeg. Of dat een goeie move is weten we aan het einde van het seizoen. Bij Nmecha was het dat wel, want mede dankzij hem spelen we Europees.
Hopelijk komt er dus nog een spits met minstens een aankoopoptie indien geleend.
Blijkbaar. Misschien niet slecht om iemand te halen die de competitie ook al kent. Van voor staat er nu werkelijk niks.Ook op suzuki van stvv een bod gedaan ?
Zonder aankoopoptie ga je idd nergens geraken.Suzuki is toch nog gekwetst ? En Zirkzee zou nu misschien toch met een aankoopoptie zijn (afhankelijk hoe realistisch die is natuurlijk) is dit enkel maar positief
Zonder aankoopoptie ga je idd nergens geraken.
Je haalt misschien elk jaar Europees met 2-3 huurspelers op belangrijke posities, maar tegen dat die Europese competities beginnen zit je nog andere huurspelers in te passen en krijg je op u doos omdat u ploeg er nog niet staat. Zo blijf je ter plaatste trappelen.
Valt natuurlijk nog te zien hoe hoog die aankoopoptie is.
Dat maakt minder uit.En of de speler in kwestie het wel ziet zitten om nog een jaar in België te blijven.
Hoeveel keer draaien zo 1 year loan deals goed uit? Weinig, tot zeer weinig. Veel te veel spelers (van grotere clubs) die denken even hun marktwaarde te komen opkrikken bij een "kleine" club en dan verder te gaan. Geschiedenis toont helaas dat dit meestal niet de realiteit is. Brengen vaak weinig werkethiek met zich mee. Nmecha's zijn eerder zeldzaam. Kans is groot dat het zo'n typische Spanjaard is die 3 woorden Engels kan en hier gaat verzuipen van de heimwee.Kan vanalles wat maar niks ervan goed genoeg voor de top, toch niet bij Barcelona. Kan sprinten maar is niet snel, kan dribbelen maar schakelt niet consistent wat volk uit, kan scoren maar scoort er geen vijftien, kan passen maar geeft geen vijftien assists, kan X maar niet op niveau Y, .... Het soort jeugdspeler dat als drieëntwintigste man in de selectie af en toe eens wat minuten opvult als het er niet toe doet in een match. Spijtig voor hem op posities waar Barcelona redelijk dik zit met spelers die wel écht wereldtop zijn, of zouden moeten zijn. Zo een Sergi Roberto blinkt ook in niks uit, en kan eigenlijk amper iets, maar doet dat op een positie waar wel eens een minuutje te rapen valt en dan verandert dat uw carrière.
Voor Brugge is dit wel in orde op zich he, zo een big fish small pond speler kan uiteraard schitteren in het toch erg kleine vijvertje van de JPL. Voor zover ik gezien heb, is de intentie wel 100% om terug te keren naar Barcelona dus ge kunt u dan de vraag stellen wat een ploeg als Brugge daarmee is. Brugge moet in hun huidige situatie toch op andere contracten mikken dan wéér zo eens een jonge speler die niet doorbreekt bij een grote ploeg van die grote ploeg te huren zonder zekerheid om die te kunnen binden. Ge hebt miljoenen in kas, CL voetbal én de grote favoriet voor de titel, dan moet ge toch niet de aanpak van een Anderlecht in crisis nadoen? Een 22-jarige speler die vastzit bij de beloften huren voor een jaar zonder dat die wil blijven en normaal nog een aanpassingsperiode nodig heeft, wat is de meerwaarde om daar veel energie in te steken?
Dat maakt minder uit.
Stel dat onze vriend hier 25 potten maakt en plots gegeerd is door half Engeland, dan ben je nog altijd goed af met u aankoopoptie van pakweg 7 miljoen als je die jongen per direct kunt verpatsen voor 22 he.
Als je die aankoopoptie niet hebt ben je hem kwijt en casht Bayern die 22M voor u.
Je bent hem in beide gevallen kwijt na dit seizoen maar of in het ene geval geval cash je 15M, in het andere niks.
Elke speler gaat toch meewerken als je hem de garantie geeft dat hij meteen weg is? Maar dat jij er dan aan gaat verdienen ipv de grote club die hem niet goed genoeg vond en hem dan maar afscheepte naar jou? Iemand die goed genoeg speelt om interesse te trekken van grote clubs zal zich normaal gezien ook wel goed gevoeld hebben bij jou dat afgelopen seizoen dus het lijkt me helemaal niet zo onrealistisch dat die aan zo'n constructie wil meewerken.En stel de club/speler speelt het smerig ?
Jij hebt een aankoopoptie van 7 en je activeert die, maar de speler gaat absoluut niet akkoord met jou voorwaarde.
Want jij kan geen akkoord sluiten om hem te verkopen als je hem niet hebt gekocht, wat dan ?
Okereke zou mogelijks dicht bij een vertrek staan. Het worden nog drukke weken bij Club.
den Batsman van den Aldi , ik vind die nog steeds ni slecht zeKheb zo'n flauw vermoeden dat Club weer voor Origi aan't proberen is.
In principe wel. Het is en blijft een makelaarsspel en als er 2 transacties zijn zal die er wss wel meer aan overhouden en zijn cliënt ook wel pushen.Elke speler gaat toch meewerken als je hem de garantie geeft dat hij meteen weg is? Maar dat jij er dan aan gaat verdienen ipv de grote club die hem niet goed genoeg vond en hem dan maar afscheepte naar jou? Iemand die goed genoeg speelt om interesse te trekken van grote clubs zal zich normaal gezien ook wel goed gevoeld hebben bij jou dat afgelopen seizoen dus het lijkt me helemaal niet zo onrealistisch dat die aan zo'n constructie wil meewerken.
En uiteindelijk, als er geen aankoopoptie is verlies je altijd toch? Of die jongen het goed doet of niet, je bent hem sowieso kwijt aan het eind vh seizoen. Nu kan je hem terugsturen als hij niks was, hem bijhouden als hij goed genoeg was en hem door verkopen als hij écht goed was. De enige manier waarop je hier verliest is als hij idd niet wil meewerken aan een transfer maar dat is nu niet het grootste risico dat je loopt he?
Met een aankoopoptie zijn meestal de voorwaarden al geweten voor club en speler. Als je die wil kopen hoef je die optie enkel te lichten voor een bepaalde data.In principe wel. Het is en blijft een makelaarsspel en als er 2 transacties zijn zal die er wss wel meer aan overhouden en zijn cliënt ook wel pushen.
Als grote club kan je het dan alsnog smerig spelen hé.
Voorbeeld. RSCA geeft Zirkzee een contract voor 4j, 500.000€ maand en kan hem voor 20milj verkopen aan Chelsea
Bayern zegt, kijkt jonge. We breken uw contract open, teken een jaar bij aan dezelfde voorwaarden maar ge krijgt 1.5miljoen tekenbonus en dan verkopen wij u door aan Chelsea. Wij winnen en jij wint
Het zal zelden gebeuren en ik heb er geen weet van, maar zelfs met aankoopoptie ben je toch nooit zeker (Uiteraard is het sowieso beter dan geen optie)
Ja en neen. Als de speler niet akkoord gaat, komt hij niet hoor. Optie of geen optie.Met een aankoopoptie zijn meestal de voorwaarden al geweten voor club en speler. Als je die wil kopen hoef je die optie enkel te lichten voor een bepaalde data.
Je kan die optie ook laten verlopen en achteraf nog een bod doen wat Club gedaan heeft met mitrovic enkele jaren geleden.
Er zullen wellicht nog veel punten en komma's zijn die wij allemaal niet weten natuurlijk.
Zal er ook allemaal van afhangen welke afspraken er gemaakt zijn, neem nu krmencik is nu naar slavia praag op huur maar als Slavia zich plaatst voor de CL groepsfase moeten ze hem verplicht aankopen ( tenzij dat da gazetten praat is ).Ja en neen. Als de speler niet akkoord gaat, komt hij niet hoor. Optie of geen optie.