Albumart is alvast mijn ding!

Ik zit al de hele tijd met naa naa na na na na in mijn hoofd. :unsure: :music: Maar dat is sws een toptrack, dus het stoort mij niet. 😎
 
Mooi en leuk plaatje dit, en ineens hoorde ik dit nummer - dat ik blijkbaar al kende, wat nogal vaak eens gebeurt. Weer een track en misschien album bij voor op de lijst. :music:
 
Nog niet zo lang geleden dit geweldige space/proggy nummer ontdekt. (Sowieso een combinatie van die 2
:love:
)

Ik vermoed dat de jazzliefbbers hier dit leuk vinden, want er is veel saxofoon te horen en klinkt gewoon jazzy imo.

Bijzondere bandnaam trouwens. 😅
 
Ondertussen goed bekend met World Music en favoriete tracks zijn Diarabi, NAA NAA NA NA NA NA Goatman, Goathead, Golden Dawn, Goatlord (toch een beetje Scandinavische vibe daar, prachtig nummer) en Det Som Aldrig Förändras/Diarabi!

Alle tracks met "Goat" in de titel. Is dat toeval? :unsure:

Soms heb ik ook Amon Düül II vibes op dit album, wat alleen maar goed is natuurlijk.
 
Ik dacht, laat ik als lyricsnerd maar eens wat lyrics van Goat opzoeken.

(En vervolgens kreeg ik ongewild letterlijk een "Goatman" te zien... :unsure: Oké, daar gaat mijn nachtrust dan.)

Anyway, ik vind niet alleen de gesproken tekst, maar ook de vocaleffects bij de intro van Goatman in het vet echt geweldig klinken:

"There is a Creole expression
To walk together
Where life is hard
People depend upon and help each other
So that man may pray together
To praise the same moral principles
And together reaffirm them"


Sowieso heb ik een zwak voor gesproken tekst in muziek, laat staan met effects erbij! :cool:
 
Ja, zalig he. De stem klinkt echt enorm als die van Vincent Price, maar ik denk niet dat hij het is die spreekt. Zou uit Maya Derens Divine Horsemen komen.
 

Vergelijkbare onderwerpen

Terug
Bovenaan