Idem! De productie ligt stil vandaag, dus niet echt mogelijkheid om te gaan werken. De vakbonden hebben ook de toegangen tot het bedrijf afgesloten. Dus ja, stakingsvergoeding aangevraagd en een dagje langer weekend.
Wel hebben we vorige zaterdag productie gehad, om dit deels op te vangen.
Er zijn wel een aantal punten die ik echt niet correct vindt dat op de agenda staat van de regering.
De pensioenmalus:
De regering wil zo veel mogelijk mensen verplichten om tot 67 jaar te werken. Daarvoor heeft ze de “pensioenmalus” ingevoerd. Met die malus kan je pensioen verminderen met 5% voor elk jaar dat je vóór je 67ste met pensioen gaat. Hoe werkt dat in de praktijk?
www.pvda.be
Vooral in mijn geval dan, het feit dat ziekte en (tijdelijke) werkloosheid niet gelijkgesteld zijn vind ik écht niet kunnen. Het is niet alsof ik daar voor gekozen heb!