Knockouts: Zestiende Finales

Toch ook zelden dat spelers hun beste niveau halen bij RD. Wat meer beginnen met op mentalitiet te selecteren ipv potentiele kwaliteit bij hun eigen ploeg.
 
Elke opgezette aanval eindigt uiteindelijk in ballen achteruit naar de laatste 2 man :lol: al heel de match meer passen achteruit dan vooruit

Nog ambras in je eigen ploeg, Nuja ploeg zijn we nooit geweest. Cohesie is er niet bij de Rode Duivels
 
Het was fout om deze match te starten met De Bruyne, Vanaken en Tielemans. Je doet dat tegen ploegen die alles toe timmeren, niet tegen ploegen die zelf het spel maken en je fysiek aftroeven.

Doku had deze match niet mogen starten, niet fit. En ook CDK niet de juiste optie, hier had je op de snelheid van Pardo moeten rekenen.

Vanaken én De Bruyne er af is wel een brainfart van formaat. Ik kon De Bruyne nog snappen omdat je echt meer balans nodig had op het middenveld, maar nu heb je geen spelmaker meer op het plein op het moment dat je 2 goals achter staat ...

Ik snap ook niet dat je voor het WK succesvol een 3-5-2 test tegen een degelijke tegenstander, waarmee je een antwoord had op onze defensieve zwaktes terwijl we offensief toch nog zeer kwalitatief waren, om dan op het WK dat helemaal te negeren.

Nu, los van onze eigen tekortkomingen, dit Senegal is gewoon echt een goeie ploeg hoor. Zelfs met een betere coach hebben we hier te weinig kwaliteiten. Zeker met verschillende bepalende spelers die niet fit en niet in vorm zijn, is dit Senegal gewoon meteen een te sterke tegenstander.
 
Terug
Bovenaan