Klassieke voorjaar

Welk team domineert het klassieke voorjaar ?

  • UAE Team Emirates - XRG

    Stemmen: 31 49,2%
  • Alpecin - Deceuninck

    Stemmen: 14 22,2%
  • Team Visma | Lease a Bike

    Stemmen: 7 11,1%
  • The wolfpack

    Stemmen: 2 3,2%
  • Lotto, omdat het kan !

    Stemmen: 2 3,2%
  • Lidl - Trek

    Stemmen: 6 9,5%
  • Intermarché - Wanty

    Stemmen: 0 0,0%
  • Bahrain - Victorious

    Stemmen: 0 0,0%
  • Red Bull - BORA - hansgrohe

    Stemmen: 0 0,0%
  • Een andere ploeg,...

    Stemmen: 1 1,6%

  • Totaal aantal stemmers
    63
Man man man, wat een prachtkoers, je kan zeggen wat je wil van de Amstel, dat het geen monument is, boeieeuh
Het is eigenlijk al jaren de enigste koers waar je bijna tot het einde op het puntje van je stoel zit! :love:

Wout ook weer 4de, super voor hem!
 
Laatst bewerkt:
k snap ook ni waarom die altijd sprinten in t midden? remco moet toch zijn lijn houden tegen de nadar en zorgen dat de rest wind tegen hem voorbij moet?
 
Pogacar die aangaat en teruggepakt wordt, zien we ook niet elke dag. Wat een koers.
Mja, dat moest ooit wel eens gebeuren. Ik vind sowieso al dat hij bij momenten van te ver aangaat.

Hier werd hij nu wel getrolld door Julian, maar bv. op het WK speelde hij daar toch ook met vuur. Met zijn kwaliteiten kan hij toch in dergelijke koersen toch langer wachten, want nu zaten er gewoon nog net iets te veel knechten. Nu was hij gewoon sinds het afhaken van Julian continue in het nadeel.
 
Welja sjans dat Remco er nog was idd. De derde hond loopt deze keer met de prijs. Mooi voor Skjelmose. Nog een week zo presteren en we hebben opnieuw de grote 3 van het voorjaar. Pogacar,Vanderpoel en Remco Evenepoel.

Benieuwd naar Luik. En beide rijden de Waalse Pijl ook zo te zien. TOP
 
Zonder Remco werd er direct gekoerst voor de tweede plaats en won Pogacar hier met twee minuten voorsprong.
En ook zeker Van Wilder. Als die er niet was geweest had het met grote waarschijnlijkheid boeken toe geweest.

Toegegeven had Remco nog niet zó goed verwacht, in La Liegi lijkt Pogi me toch nog steeds de te kloppen man!

Een Roches aux Faucons is een inspanning van 4 minuten, als Remco voor de Brabantse zei dat ie op een 2 minuten inspanning nog niet veel getraind had, dan kan je dat imo op 2 weken koersen toch niet wegvlakken lijkt me. Ma bon kerel is tot veel in staat natuurlijk :unsure:

Benieuwd wat Nys vermag woensdag!
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan