Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Het is geen oefenmatch meer.0-3 en nu nog bibberen tot het einde
Dat commentaar van die Peter Morren is toch echt belachelijk gekleurd vandaag.![]()
Hoezo? Het was echt goed. Die 1-3 valt uit het niets en dan begint het in het kopje te spelen. Ze hadden weer drie dikke kansen gemist voor die eerste viel.Deman krijgt dan toch eindelijk zijn geel. En hoe dom om daar zo die schoen weg te gooien, wat win je daarmee? Ik verwacht ook van Antwerp geen ommekeer nu, dit is zoals verwacht.
Moet toch weer beter tegen Genk en Union.
Het moet veel scherper in de 2de helft, je zag dat het te rustig was van Club zijn kant en te makkelijk om die 2 goals te maken, ja de eerste valt weer uit de lucht maar als je daar wat steviger verdedigt komt die bal niet bij Janssen.Hoezo? Het was echt goed. Die 1-3 valt uit het niets en dan begint het in het kopje te spelen. Ze hadden weer drie dikke kansen gemist voor die eerste viel.
Vertel eens, wat heeft hij volgens u nu weer ontnomen van Genk?Wat een ongelofelijke kl*te scheidsrechters hebben we toch in onze pintjesliga, man man man
Ik heb t niet over genk, maar over deze match ;-)Vertel eens, wat heeft hij volgens u nu weer ontnomen van Genk?
Dat weet ik, maar ik kan je anti-Club gevoel niet los zien van je Genk-voorkeur. Als jij commentaar levert op een wedstrijd van Club is het zonder uitzondering klagen over hoe keihard ze de scheids wel niet meehadden, ook al slaat dat gewoon nergens op. Ik zie dat soort anti-supporteren hier gelukkig maar heel zelden van anderen.Ik heb t niet over genk, maar over deze match ;-)
Ok, maar op welk vlak werden ze vandaag nu bevoordeeld door de ref? Ik herinner mij 1 fase waar hij fout op Siquet fluit, terwijl het ingooi/hands moest zijn voor Antwerp.Ik ben niet anti-club, tis gewoon lachwekkend wat n sjans die soms hebben..
Club kan mij basicly gestolen worden om t zo te zeggen
Op welke fase is dat van Tzolis? Ik zie me dat niet direct voor mij.Tzolis die geel moest krijgen en dan zou die geschorst zijn, maar dit uiteraard niet krijgt en dan die zwanenduik van vermant die ook niet bestraft wordt..
Voor die playoffs die verdwijnen wil ik ook wel een feestje houden, belachelijk systeem. Maar aangezien Genk altijd de grootste voorstander was, gun ik ze het wel om de titel zo nog te verkwanselen.Nuja, blij dat we volgend jaar in ieder geval van die playoffs vanaf zijn, als genk minded zou ik dit belachelijk vinden moesten we de titel aan brugge moeten laten na n heel seizoen aan kop te hebben gestaan.. nuja was dit zo voor n andere ploeg vinden die supporters dat uiteraard ook.

Belachelijk zwakke prestatie weer, leek wel veteranenniveau de eerste 60 minuten. Gaan nog lange play-offs worden zo.