Agony
Well-known member
Is niet zijn eerste keer dat hij zo'n dingen uithaalt he.Net de beelden gezien van Bart Verhaeghe. Is dat een kleuter ofzo? Dat zie ik mijn dochter van 4 jaar ook doen![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Is niet zijn eerste keer dat hij zo'n dingen uithaalt he.Net de beelden gezien van Bart Verhaeghe. Is dat een kleuter ofzo? Dat zie ik mijn dochter van 4 jaar ook doen![]()
Voor velen leek het een schwalbe... Ik zou ook wel woest geweest alsik geel kreeg toen...Ik mag hopen dat zo'n gedrag consequenties krijgt. Ongelooflijk wat voor een agressie er komt uit dat publiek, werkelijk elke actie wordt befloten. Het gedrag van zo'n voorzitter helpt dan ook niet. Wel jammer dat Zeqiri en Ayensa het publiek zijn gaan jennen, was helemaal niet nodig.Net de beelden gezien van Bart Verhaeghe. Is dat een kleuter ofzo? Dat zie ik mijn dochter van 4 jaar ook doen![]()
Nee idd, gewoon oerdom, impulsief en slecht signaal naar spelersgroep en staffIs niet zijn eerste keer dat hij zo'n dingen uithaalt he.
@Finisterra
Heb je de neutrale pers hun analyses al gelezen? Overal begrijpen ze wel de beslissingen.
De "neutrale" analisten zijn het anders wel unaniem over eens dat Visser fout was om die eerste gele kaart te trekken, en dat als hij daar strafschop fluit de var niet gaat ingrijpen.Ik mag hopen dat zo'n gedrag consequenties krijgt. Ongelooflijk wat voor een agressie er komt uit dat publiek, werkelijk elke actie wordt befloten. Het gedrag van zo'n voorzitter helpt dan ook niet. Wel jammer dat Zeqiri en Ayensa het publiek zijn gaan jennen, was helemaal niet nodig.
Maar het waren 3 belangrijke punten, nu bijna een zekerheid dat we geen playdowns meer moeten spelen. PO1 zie ik ons niet halen.
En enkele pagina's terug had iemand het de opmerking dat Standard countervoetbal speelt. Begrijpelijk toch?
Brugge is minstens 3x zo sterk, Standard kan het spel niet maken.
Logisch toch dat je tegen Brugge zo defensief speelt. Brugge is met Genk de best spelende ploeg en heeft Atalante net weggeblazen in de CL.
Standard speelt zo al een heel seizoen en dankzij daardoor spelen we een rustig seizoen in de middenmoot, in tijden van crisis en het voorbestaan van de club is dat verstandig. Ik had met 2 handen getekend voor het huidige verloop van het seizoen.
Dat Club verliest, ligt niet aan Vissers.
Volgende week Standard - Anderlecht, helaas zonder uitpubliek. De Mauves komen op een goed moment, maar een gewond dier kan gevaarlijk zijn.
@Finisterra
Heb je de neutrale pers hun analyses al gelezen? Overal begrijpen ze wel de beslissingen.
Over zijn 2e gele kaart, dat kon evengoed rechtstreeks rood geweest zijn. Zijn eerste valt hij gewoon sierlijk, scheids stond er met zijn neus op.
De penalty valt voor mij echt niet te discussieren, bal vertrekt van +- 10m, arm van het lichaam en devieert de bal volledig. Veel duidelijker worden ze niet imo.
De "neutrale" analisten zijn het anders wel unaniem over eens dat Visser fout was om die eerste gele kaart te trekken,
Je negeert het feit hierboven aangehaald, dat Tzolis bij de 2e gele kaart, rechtstreeks rood had kunnen (moeten?) krijgen.lijkt me dus wel dat Visser ons punten heeft afgenomen gisteren.
Dar zou er net over zijn ma begrijp u wel....
Je negeert het feit hierboven aangehaald, dat Tzolis bij de 2e gele kaart, rechtstreeks rood had kunnen (moeten?) krijgen.
dus het is een schwalbe en eerste geel voor Tzolis zelfs met contact?Ben gisteren ziek geweest en er live geen min van gezien, nu wel die fases allemaal gezien die beslissingen leken toch allemaal vrij correct hoor. Gewoon slechte match van ons punt
Wat doet verhaeghe daar nog zo belachelijk
dat kan, al is het erg streng.dus het is een schwalbe en eerste geel voor Tzolis zelfs met contact?
dat kan, al is het erg streng.
Zie de match van Italie tegen Zuid korea, al van in 2002.
Totti ging ook neer, en kreeg 2e geel, dus rood. Zelfs met veel meer contact dan gisteren op Club.
Verdediger raakt eerst de bal dus penalty was het sowieso niet, en Totti gaat dan toch echt eerst liggen en valt zo eerder op de benen van de verdediger...Voetbal is een contact sport niet elk contact is perse penaltydus het is een schwalbe en eerste geel voor Tzolis zelfs met contact?
ffs, het gaat hier over de schwalbe en het geel, zelf nog niet eens of het dan een penalty moet zijn.Voetbal is een contact sport niet elk contact is perse penalty
ik had toen examens in het 6e middelbaar, tussen 2 mondelinge examens door toen de match gezien van de Rode Duivels tegen Rusland denk ik, waar Sonck scoort.Wat een nostalgisch gevoel plots. Het WK 2002 zeg. Als 14-jarige via de walkman met oortjes doorheen je mouw naar je hand (en dan hand aan oor) naar het voetbal luisteren tijdens de lessen. Heerlijk.
Niet akkoord. Hij speelt al weken met een tactiek die niet werkt. Tis bijna steeds met 5 man achterin ( op papier 3 man centraal achteraan) , wat duidelijk niet werkt omdat je amper over de middellijn geraakt. Gisteren sta je dan ook achter en dan wisselt hij N Diaye voor Augustinsson. Er zit ook niks van passie in zijn coachen, het is een heel contrast met bijvoorbeeld gisteren Pocognoli. Zelfs met de spelers die voorhanden zijn, moet je er meer kunnen uithalen. Ik denk dat hij nu nog niet eens de helft van de punten heeft behaald sinds zijn aanstelling. Er zijn er al voor veel minder gevlogen. En wat vooral zorgelijk is , is het aantal absolute non-matchen die er worden gespeeld. Deze zijn ook niet meer op 1 hand te tellen.
Ik heb de beelden al een aantal keer herbekeken: rood zou echt wel bizar streng zijn want de intentie en intensiteit was echt niet van die orde om voor deze tackle rechtstreeks rood te geven.....
Je negeert het feit hierboven aangehaald, dat Tzolis bij de 2e gele kaart, rechtstreeks rood had kunnen (moeten?) krijgen.
Pot, ketel zwart.... want op Standard zijn het allemaal brave zieltjes alsof ze in de cinema zitten zekerOngelooflijk wat voor een agressie er komt uit dat publiek, werkelijk elke actie wordt befloten. Het gedrag van zo'n voorzitter helpt dan ook niet.