Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik vind het vrij ironisch/best grappig dat een club die zo klaagt over de incompetentie van de VAR/scheidsrechters zelf zo een kemels gaat schieten.

Mogouw zeh, goe begost alleszinsEr kan veel in die laatste matchen. Kleine reeks neerzetten, kloof klein houden en dan in de playdowns boven onszelf uitstijgen en HOP weer 2 derby's winnen volgend seizoen.
(match zelf wel niet gezien)Straks verkopen voor 50 miljoenWat zou de pre-match odd geweest zijn dat Thiago zou scoren?
Echt niet normaal. Weer een kutgoal maar hij staat er weer gewoon...

2.01 geloof ikWat zou de pre-match odd geweest zijn dat Thiago zou scoren?
Echt niet normaal. Weer een kutgoal maar hij staat er weer gewoon...
Laat die maar bij ons blijven voor een jaar of 3. Spits die de verdediging afmat en altijd op de goede plaats staat, dat hebben wij nodig.Straks verkopen voor 50 miljoen![]()
ik vind hem zelfs onhandig in de 16Laat die maar bij ons blijven voor een jaar of 3. Spits die de verdediging afmat en altijd op de goede plaats staat, dat hebben wij nodig.
Waarom? 7 penaltys, 7 goals.Geef de volgende maar aan iemand anders inderdaad.