Update van deze comedy show. Deze morgen email. Vanaf 1 mei zijn we onze auto's kwijt. Dat was het dan.
Hier is je promotie en je extra verantwoorderlijkheden. Je opslag, euh euh euh, hier is een auto. 2y later, hop, die auto afpakken.
We zijn nog aan het kijken of we met de bus of de trein naar de rechtbank trekken in colonne
Er is nog enige hoop dat ze adequaat compenseren, maar afgaand op hun slides die ze meegestuurd hebben, zal het waarschijnlijk gewoon leasebudget --> bruto zijn.
@JPV - ik vermoed dat zo'n krakkemikkelige compensatie nooit de toets van een rechter doorstaat ?
Anyway, country mgmt is buiten geflikkerd en er is geen country HR meer (ook buiten geflikkerd). Dus ze in gebreke stellen en voor de rechtbank trekken zou wel eens een aangename discussie kunnen worden. Er is basically niemand om ze te vertegenwoordigen. (Ons lokaal mgmt is zelfs hun auto kwijt, dus die gaan ook niet veel aan de company side staan).
EDIT: Fingers crossed voor mobiliteitsbudget, maar waarschijnlijk zal het dat niet zijn. Het goede nieuws is, er zijn officiele cijfers van wat een bepaalde auto waard is en in het mobiliteitsbudget kun je dat ook gewoon naar netto omzetten. In mijn geval zou dat dus 694 netto moeten zijn. Aan 56% tax, 1600 bruto erbij is goed. Stelletje debieltjes.