Och ik wist helemaal niet dat gij krullekes had.Ik was altijd de zwarte. Ik heb namelijk een lichaamsdeel dat gelijkaardig is.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Och ik wist helemaal niet dat gij krullekes had.Ik was altijd de zwarte. Ik heb namelijk een lichaamsdeel dat gelijkaardig is.
Het klopt wel dat dit een thread voor slap gelul isIk was altijd de zwarte. Ik heb namelijk een lichaamsdeel dat gelijkaardig is.

Slap chat zou eerbiediger zijn.Het klopt wel dat dit een thread voor slap gelul is![]()
Merci, merci! Maar waarom is het originele niet open??Het originele topic is niet open voor reacties maar bij deze heel veel succes @Loser en kornuiten morgen bij de KOTK loop![]()
Ik heb een duimpje als like gekregen van @Waelvis. Is dat technisch wel mogelijk?? Misschien is hij toch linkshandig en heeft hij die duim gegeven. Ik kan het zo niet uitmaken... Dat zou wel al een en ander verklaren (twee linkerhanden hebben gelijk ze zeggen)

De goei zijn linkshandig!Ik ben idd linkshandig![]()
Het hangt er vanaf voor watDe goei zijn linkshandig!

Fucking hell nooit bij stilgestaan maar idd er is minstens één ding dat ik met mijn rechterhand doeHet hangt er vanaf voor wat![]()

Gij doet dat bij uzelf? Marilyn Manson gewijs ribben laten uithalen? Ik kan daar niet aan hoor.is blown en iets anders dan meestal ook.
Gij doet dat bij uzelf? Marilyn Manson gewijs ribben laten uithalen? Ik kan daar niet aan hoor.

Daar heb ik geen voorkeurshand voor.Fucking hell nooit bij stilgestaan maar idd er is minstens één ding dat ik met mijn rechterhand doe
Mind is blown en iets anders dan meestal ook.

Dubbel plezier dus!Daar heb ik geen voorkeurshand voor.![]()
Daar heb ik geen voorkeurshand voor.![]()
Nee, vooral handigDubbel plezier dus!
Ik vind dat nogal onhandig geformuleerd van u.Nee, vooral handig
.
Steekt niet nauwIk vind dat nogal onhandig geformuleerd van u.
Hier zijn duidelijk te weinig emoticons op bg om te reageren op een berichtDaar heb ik geen voorkeurshand voor.![]()
.Wat? Als ge met beide handen uit de voeten kunt is dat toch handig??Ik vind dat nogal onhandig geformuleerd van u.
Vind je nu zelf ook niet dat dit nogal met de voeten vooruit is? Je gaat dit met beide handen moeten aanpakken hoor.Wat? Als ge met beide handen uit de voeten kunt is dat toch handig??