Maakt niet uit, 't is gratis.Staaltje van wat??
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Maakt niet uit, 't is gratis.Staaltje van wat??
't enige dat ge als bedrijf nu vanaf 1 september 200% moogt inbrengen is ne laadpaal en dan nog enkel wanneer hij publiekelijk voor anderen toegankelijk is.Ik heb een fiscaal truukje gemist denk ik
![]()
Hoe geraak je op je werk met een gratis staaltje?Maakt niet uit, 't is gratis.
Wie heeft er werk nodig als hij gratis staaltjes heeft?Hoe geraak je op je werk met een gratis staaltje?
Is dat laatste zo? Op mijn ouderlijk huis lag het vol met (vrij recente) panelen, en zelfs op een bewolkte winterdag werd daar serieus wat energie mee opgewekt hoor. Voldoende om de teller te doen terugdraaien terwijl de elektrische verwarming (lucht-lucht KUTSYSTEEM) aan stond in de hele woning.De gedetailleerde berekeningen om te besparen met die Dacia Spring blijken dus dat er 1000 euro benzinekost wegvalt, en die wordt vervangen door €0 elektriciteit. Dat op een omvormer van 2.5 kW die nooit zoveel overcapaciteit kan leveren (2000 kWh/jaar). En ook compleet onrealistisch om die 2000 kWh perfect te laden op zonne-energie en niets anders, want in de winter, in de herfst, als er wolken zijn etc, moet je van het net afnemen.
De gedetailleerde berekeningen om te besparen met die Dacia Spring blijken dus dat er 1000 euro benzinekost wegvalt, en die wordt vervangen door €0 elektriciteit. Dat op een omvormer van 2.5 kW die nooit zoveel overcapaciteit kan leveren (2000 kWh/jaar). En ook compleet onrealistisch om die 2000 kWh perfect te laden op zonne-energie en niets anders, want in de winter, in de herfst, als er wolken zijn etc, moet je van het net afnemen.
(dat ik 1200 euro aan benzine vervang door een besparing van 1000 euro en dus 200 euro wél incalculeer negeren we ook nogals je geen digitale teller hebt is dat toch perfect te doen?
)Zoals je zelf zegt: als het dak helemaal vol ligt kan dat wel. Dan spreek je misschien over 20 panelen ofzo.Is dat laatste zo? Op mijn ouderlijk huis lag het vol met (vrij recente) panelen, en zelfs op een bewolkte winterdag werd daar serieus wat energie mee opgewekt hoor. Voldoende om de teller te doen terugdraaien terwijl de elektrische verwarming (lucht-lucht KUTSYSTEEM) aan stond in de hele woning.
De toename is inderdaad goed merkbaar.Ik begin ondertussen ook wat vaker iX3's tegen te komen. Ondertussen wel allemaal de Impressive versie.
Algemeen valt wel op dat het aantal EV's op de weg enorm is toegenomen op 1.5 jaar tijd (lees: voor corona). Vroeger waren het vooral tesla's met af en toe eens een i-Pace ofzo, maar ondertussen rijden er echt veel verschillende modellen tussen.
Ga je nog horen voor de Twingo of zal het toch nog afwachten worden?Testrit gedaan : heel aangenaam verrast, echt een leuk bakske om mee te rijden!
Vergelijkbaar traject gedaan als mijn woon-werkverkeer en aangezien ik toch wel wat stukken aan 90km/u heb zowel op weg naar mijn werk als naar school, in heuvellandschap, was dat het grootste punt waarom ik een testrit heb gedaan en daar schoot hij helaas net te kort. Ik zou er mij aan ergeren dat hij dagdagelijks zo traag optrekt en ik dus de power zou ontbreken om anderen voorbij te steken op mijn traject.
Mocht ik enkel stukken aan 50 en 70 moeten doen, zou ik hem zeker wél overwegen!
Neenee, die kost standaard boven de 20k, vind ik te duur.Ga je nog horen voor de Twingo of zal het toch nog afwachten worden?
EV prijzen zijn toch altijd hoger geweest...Die prijzen zijn toch echt belachelijk hoog tegenwoordig.
Ah ik was vergeten dat het om een EV gaat.EV prijzen zijn toch altijd hoger geweest...
Het segment waarin ze opereerde was gewoon altijd hoger.EV prijzen zijn toch altijd hoger geweest...
Opladen tot 80% (is ook een melding binnen de iX3 trouwens). Moet ook niet elke keer, gewoon niet te ver laten zakken.Vraagje over het laden van de iX3 (of gelijk welke EV)
Ik heb al tegenstrijdige dingen gelezen en gehoord .
Volgens de dealer , elke keer bij thuiskomst insteken (dus altijd laden naar 100%), ook al heb je nog 90% batterij.
Op internet/facebook : steeds tussen 20-80% laten, nooit tot 100% tenzij je lange tochten maakt..
Wat is nu de beste manier?