![]()
Google Maps
Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.www.google.com
Valt tegen he.
Zwaar. Zal wel int frituur gaan zitten wachten.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
![]()
Google Maps
Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.www.google.com
Valt tegen he.
er zijn daar geen frituren in de directe omgeving. Enkel een hoop bier.Zwaar. Zal wel int frituur gaan zitten wachten.
er zijn daar geen frituren in de directe omgeving. Enkel een hoop bier.
Toch rap 10 minuten ver!Den engel?
Toch rap 10 minuten ver!
Wel mijn vaste frituur. Ik woon daar op 7 minuten van, op 6 minuten heb ik dan nog "Patatje" in Roesbrugge, dat ook uitstekend is, maar ik vind de mensen bij den Engel gewoon veel aangenamer.
Hun openingsuren zijn ook niet zo uitgebreid, waarschijnlijk waren ze toch gesloten.Ha in Roesbrugge ben ik onlangs nog es geweest! Doden ijzer gewandeld. Wel geen frieten gestekt.
Ja copains, we maken progressie.
Net als een bodybuilder die elke week extra gewicht omhoog duwt, voeg ik elke week een extra snack (en bord) toe.
Potje mayo en potje mammoet saus (dat niet te zien is op de foto).7/10
Spijtig van dat bord en bestek, voor de rest geen opmerkingen, hoewel een extra potje mayo een half punt extra ging geven.
Welke frituur is dat, want ziet er allemaal wel goed gebakken uit?
Presenteren op het papier van de frituur!Potje mayo en potje mammoet saus (dat niet te zien is op de foto).
Ik mag dus 7,5/10 noteren?
Is frituur Voske in Ardooie.
PS hoe kan ik de volgende keer minstens 8/10 krijgen op mijn frietrapport?
Ook geen fan van bestek, normaal combineer ik een boulet speciaal altijd met kippeboutjes zodat ik het stokje (waar de boutjes opzitten) kan gebruiken om in de boulet te prikken.Presenteren op het papier van de frituur!
Het bestek zien we dan nog door de vingers met die boulet special.
Mijn vaste frituur is deze week gesloten, dus zitten denken naar welke andere ik zal gaan... der is een andere op 6 minuten rijden, maar hun online bestellen verloopt wat rommelig (maar haalbaar, zeker). Echter geen frikandel XXL en daar heb ik nu eens veel zin in... Een andere frituur op 12 minuten rijden, die hebben het wel, maar hun frieten vind ik wat minder... Toch voor hen gekozen, friet klein en Mexicano + Frikandel XXL, beide met kruiden, besteld voor zaterdagavond.
In de pan, ook al vaak gedaan, geeft nog een andere smaak dan de bbq of frireuse.Ik bakte die vroeger, toen ik geen friteuse had, ook geregeld in de pan met extra peper.
Mixed peper, op gevoel als ze er net in liggen.In de pan, ook al vaak gedaan, geeft nog een andere smaak dan de bbq of frireuse.
Peper?
I'll try it next time.
Gewoon witte peper?
En hoeveel ongeveer?

Frituur Eindbaas lvl 99Sebiet men bestelling gaan halen:
Grote met stoofsaus en tartaar
2 frikandellen, bouletje bijgekruid, Mexicano & Cervela met look
Potje verse tartaar om de vlezekes nog extra te laten zwemmen
Nomnomnom![]()
Eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik al 2 weken niet meer geweest was. Mijn maag moet het equivalent van blauwe ballen doorstaan hebben.Frituur Eindbaas lvl 99