RB26DETT Active member 18 februari 2025 #21 Vlitser zei: Janet is wel een positieve zeg! Werkt niet, maakt lawaai --> 4/5 Klik om te vergroten... Klinkt als mijn schoonmoeder
Vlitser zei: Janet is wel een positieve zeg! Werkt niet, maakt lawaai --> 4/5 Klik om te vergroten... Klinkt als mijn schoonmoeder
Proto Well-known member 18 februari 2025 #23 En wat met mollen reigers en marters? Hebben die dan niets te zeggen?
GETHEZ Well-known member 18 februari 2025 #24 Proto zei: En wat met mollen reigers en marters? Hebben die dan niets te zeggen? Klik om te vergroten... Dassen mijne man, Dassen.
Proto zei: En wat met mollen reigers en marters? Hebben die dan niets te zeggen? Klik om te vergroten... Dassen mijne man, Dassen.