Dat klopt niet:
Bij 2 graden is de all season nog altijd beter dan de winterband he.
Bij droog weer, is de crossclimate altijd beter dan de winterband
En laat onze winters nu net vooral in die range van temperaturen zitten. De combinatie (performance) zomerband en crossclimate is veel logischer dan met winterbanden, zolang je er niet mee gaat skieën.
Je moet lezen wat er staat natuurlijk.
In mijn ogen leg je vooral zomer- en winterbanden voor de extreme omstandigheden. Voor in de zomer echt goeie prestaties en vertrouwen. En in de echt winterse omstandigheden eveneens vertrouwen en prestaties.
Waar in uw filmpje weerlegd er iemand die stelling? Het lijkt mij dan toch zo te zijn dat de stelling klopt.
Ik zeg zelfs letterlijk dat er voldoende omstandigheden op te noemen zijn waar de crossclimate betere presteert dan de winterband.

Ik hoopte dus dat er hier iemand was die ervaring had hiermee, maar jouw opzoekwerk is zelfs nog beter. Dikke merci!
Daarom dat ik het ook wel geloofde.