515
Well-known member
En hij bleef niet blessurevrij (tijdens de training).Vooral blessurevrij is belangrijk want laten we wel wezen qua tempo is dat nu ook niet extreem he
Maar inderdaad wel een sportieve aanleg voor vele sporten.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En hij bleef niet blessurevrij (tijdens de training).Vooral blessurevrij is belangrijk want laten we wel wezen qua tempo is dat nu ook niet extreem he
Toen zat hij al aan de tapering periodeEn hij bleef niet blessurevrij (tijdens de training).
Maar inderdaad wel een sportieve aanleg voor vele sporten.

Toen zat hij al aan de tapering periode![]()
Te zwaarVooral blessurevrij is belangrijk want laten we wel wezen qua tempo is dat nu ook niet extreem he


Maar u tempo noem ik ook niet lopenTe zwaar
Totaal niet in vorm
Blessure(s) gehad tijdens de trainingen
Amper 6 maanden getraind
Je mag er zeggen van wat je wil, 95% van de mensen gaat hierin niet slagen.
Sorry maar we moeten realistisch zijn.
En ja jij gaat hier zeker wel in slagen. Als ik die trainingen zou doen, zou het mij ook wel lukken.
Maar wij zijn dan ook sportiever aangelegd dan de 'gemiddelde' mens.
Ik denk dat soms ook wel: Allé iedereen kan toch 10km lopen (of fietsen) zeker? Zelfs als ik 2 maanden NIKS train, dan slaag ik daar als 48 jarige bejaarde nog steeds in. Maar als ik zeg tegen ne twintiger op het werk dat ik regelmatig 10km loop dan krijg ik als reactie: Fuck ik kan er nog geen 3 lopen! (En aan die hun gezicht te zien is dat meestal ook nog gemeend ook).![]()

Ik hoor hier een uitdaging!Als ik die trainingen zou doen, zou het mij ook wel lukken.
Maar wij zijn dan ook sportiever aangelegd dan de 'gemiddelde' mens.

Stiekem droom ik daar wel van. Ik zou er graag eentje willen doen.Ik hoor hier een uitdaging!![]()


idd zijn broer, de Rob zegt zelf ook dat de prestatie van zijn broer veel straffer is want die was idd in tegenstelling tot hem totaal niet in conditie of wat dan ook vooraleer ze aan die uitdaging begonnenrespect voor die andere. Die woog 100kg!
(zijn broer?)
.Maar als je ‘t enkel doet voor de challenge, en niet voor een goeie tijd, is een halve toch te weinig voor iemand die een beetje sportief is?Zopas alles bekeken. De uren begeleiding is niet te tellen, om nog maar te zwijgen over het geld dat dit allemaal moet gekost hebben. Voor de modale Belg ergens tussen 10k en 20k denk ik. Ook voor Rob en zijn broer natuurlijk maar het is toch niet voor iedereen weggelegd. Ik ben wel verschoten hoe traag ze zwemmen en lopen. Op de 1/4 triatlon vlammen ze echt. Ergens wel normaal natuurlijk maar toch veel mensen die een halve moeten doen ipv een volledige. Je kan zien dat ze zwaar over hun limieten gaan.
Zwemmen moet je zo veel mogelijk op uw armen doen en dus geen schoolslagMaar als je ‘t enkel doet voor de challenge, en niet voor een goeie tijd, is een halve toch te weinig voor iemand die een beetje sportief is?
Ik heb 2 zomers geleden ook eens 90km aan 30km/u gefietst om meteen erna af te stappen en een halve marathon te lopen aan 10-11km/u. Iedereen met wat conditie kan dat vrijwel meteen. Dat zwemmen komt er nog bij, maar ook hier, als de snelheid er niet toe doet kan je gewoon schoolslag oid doen.
Dus ik snap de full length craze wel

Ja. Maar elke niet-zwemmer kan aan 2km/u met schoolslag die afstand doen. Of rugslag, of whatever. Je weet wel wat ik bedoel trolletje!Zwemmen moet je zo veel mogelijk op uw armen doen en dus geen schoolslag![]()
Nee bij triathlon moet je tijdens het zwemmen uw benen zo veel mogelijk sparen en is schoolslag dus echt wel volledig te mijden.Ja. Maar elke niet-zwemmer kan aan 2km/u met schoolslag die afstand doen. Of rugslag, of whatever. Je weet wel wat ik bedoel trolletje!
Probeer eerst eens een halve triatlon, en kom dan terugMaar als je ‘t enkel doet voor de challenge, en niet voor een goeie tijd, is een halve toch te weinig voor iemand die een beetje sportief is?
Ik heb 2 zomers geleden ook eens 90km aan 30km/u gefietst om meteen erna af te stappen en een halve marathon te lopen aan 10-11km/u. Iedereen met wat conditie kan dat vrijwel meteen. Dat zwemmen komt er nog bij, maar ook hier, als de snelheid er niet toe doet kan je gewoon schoolslag oid doen.
Dus ik snap de full length craze wel
Probeer eerst eens een halve triatlon, en kom dan terug
maar dat weet ik ook wel. Maar voor crawl heb je techniek nodig. Schoolslag, of hondjesslag of whatever, kan iedereen als het maar is om 2km te overleven.Nee bij triathlon moet je tijdens het zwemmen uw benen zo veel mogelijk sparen en is schoolslag dus echt wel volledig te mijden.
Met een wetsuit aan is crawl trouwens ook eenvoudiger
Gelukkig is het geen begrijpend lezen!Ja poeperman, doe die van Menen eens mee en vertel ons eind augustus jouw tijd.
Schoolslag is in wedstrijdzwemmen technisch gezien net de lastigste slag om te beheersenmaar dat weet ik ook wel. Maar voor crawl heb je techniek nodig. Schoolslag, of hondjesslag of whatever, kan iedereen als het maar is om 2km te overleven.
