Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Je bedoelt dat ik vreesde voor ziekte? Het is bij hemzelf en zijn entourage altijd al de grote vrees. In de jeugdcategorieën ook vaak het probleem (Avenir bv toen Uijtdebroecks won reed die echt heel goed en werd dan opeens serieus ziek). En dan twijfel je ergens wel of grote rondes ooit voor hem zullen zijn (toch qua klassement). Rondjes van 1 week, dat gaat sowieso wel lukken. Ik verwacht hem daar volgend jaar wel vaak top 5.
Zie ik spoken of ligt het er wel heel dik op dat Campenaerts hier eigenlijk gewoon al voor zijn vriend en toekomstige ploeg aan het rijden is? Beetje raar dit.
EDIT: ok, Moniquet die is gewoon slecht dus dan is dan maakt het ook weinig uit als je ploegmaat toch geen resultaat kan rijden.