Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik vind het wel tekenend hoe, wanneer er hier iemand komt verkondigen dat hij/zij het vaccin niet wil, die redeneringen altijd met haken en ogen aan elkaar hangen. Ik zou dan denken dat als je een gratis vaccin wil weigeren tijdens een pandemie, dat overal wordt onthaald als de redding, je tenminste goed op de hoogte bent van hoe alles in elkaar zit.
Het is ook ironisch hoe, ondanks continue gezaag over hoe repressief er wordt opgetreden in bv. de coronatopic, vaccins toch niet verplicht worden, want individuele vrijheid is hier nu eenmaal belangrijk.
In die zin is het vaccin ideaal qua werking. We zijn als gevaccineerde beschermd tegen de ziekte, we kunnen wel besmet geraken maar de kans dat we alsnog in het ziekenhuis belanden is nihil.
En wanneer we besmet zijn, kunnen we de vaccinweigeraars WEL besmetten, die profiteren dus eigenlijk niet zo veel van onze vaccinatie.

Ja en de redenering: misschien heb ik het al gehad zonder het te weten.Die mensen hebben gewoon schrik van spuitjes, meer niet
Het is niet verplicht, dus die mensen moeten ook niet verketterd worden (wat hier misschien soms wel eens gebeurt)
Maar het is idd wel tekenend dat er weinig deftige rationele redenen worden aangehaald. Veel verder dan 'ik ben jong en heb het niet nodig' komt het vaak niet.
Bijna letterlijk mijn grootvader.je moet ook geen bang hebben van die spuiten. Je voelt dat echt niet.
Meerdere keren gezien dat mensen schrik hadden en erover bezig waren, ze waren nog aan het praten hoe erg ze naalden vonden als vaccinator zegt dat het al gedaan is.
Veel die het niet geloofden dat ze een vaccin hebben gekregen en ze de naald wilden zien.

Er staat vandaag een artikel over vaccinweigeraars in Wallonië, gebaseerd op interviews met mensen in Dour, waar de vaccinatie erg traag loopt en de vaccinatiebereidheid zeer laag ligtIk vind het wel tekenend hoe, wanneer er hier iemand komt verkondigen dat hij/zij het vaccin niet wil, die redeneringen altijd met haken en ogen aan elkaar hangen. Ik zou dan denken dat als je een gratis vaccin wil weigeren tijdens een pandemie, dat overal wordt onthaald als de redding, je tenminste goed op de hoogte bent van hoe alles in elkaar zit.
Het is ook ironisch hoe, ondanks continue gezaag over hoe repressief er wordt opgetreden in bv. de coronatopic, vaccins toch niet verplicht worden, want individuele vrijheid is hier nu eenmaal belangrijk.
Hoe komen die eigenlijk aan mijn email.nooit ergens één opgegeven.Gisterenmiddag mijn uitnodiging gekregen per mail.
Op 26/05 mag ik gaan, net zoals mijn beide ouders met Moderna.
Zij hebben hun spuit donderdag en vrijdag gekregen. Niet veel last gehad behalve wat stijve arm/spieren enzo.
Kijk eens op je burgerprofielHoe komen die eigenlijk aan mijn email.nooit ergens één opgegeven.
Gisteren ook mail gehad,voor hier in Hasselt.
Gisteren geprobeerd, geraak daar niet binnen.Kijk eens op je burgerprofiel
Bank?Gisteren geprobeerd, geraak daar niet binnen.
Werkt niet, aanmelden via bank Enzo.
Dat is via itsme, maar dat werkte allemaal niet.Bank?
Je hebt toch 3 of 4 manieren om in te loggen? EId, itsme en nog 2 dacht ik.
Heb je je mailadres nooit aan je ziekenfonds gegeven?Hoe komen die eigenlijk aan mijn email.nooit ergens één opgegeven.
Gisteren ook mail gehad,voor hier in Hasselt.
Ja. https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210426_97387107Btw: is zwanger zijn een risico want het zit hier vol zwangere vrouwen in de wachtruimte