Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Spel is nog zaligerLeunch trailer ziet er zalig uit!
![]()

Spel kan wel in het Nederlands gespeeld worden lees ik net.Is deze eigenlijk ook gedubd in het Nederlands?

Mijn order staat nog altijd op 'Bezorgtijd nog onbekend'... 't zal dus toch niet meer voor vandaag zijn vrees ik. Da's ook de eerste keer.Ik heb een kwartier geleden een mail gekregen van bol.com dat ze het artikel gaan verzenden. Dus morgen binnen normaal gezien.
Have fun!Hier ook een envelop ontvangen, sebiet al even installeren...
Echt ehh, Kroatisch...Waarom kan ik ondertiteling enkel in het kroatisch zetten of standaard Nederlands? Waar is Engels??? Prestatiemodus, wat 60fps met hogere resolutie zou moeten zijn blijft 1080p... Eveneens prestatie RT is 1080p
EDIT: Blijkbaar moet je 120hz mode uitzetten in je ps5, dan is het wel 4k60fps! OEF! 1080P is zo afschuwelijk op mijn gaming monitor vergeleken met 4k![]()
Je moet echt je ps5 in het Engels zetten wil je Engels hebben in menus en ondertitels. Heb dat maar gedaanEcht ehh, Kroatisch...
Vreemd toch

Ik heb het op de helft gezet. Beter volledig uit misschien?Zetten jullie die film grain en motion Blur ook uit?
Heb net hetzelfde, redelijk irritant. Ik heb twee controllers en ze hebben het alle twee dus jaIk heb het op de helft gezet. Beter volledig uit misschien?
Ik merk nu op bij dit spel dat mijn controller piept als hij op een bepaalde frequentie trilt. Denk dat dit op den duur nog op mijn zenuwen gaat werken. Misschien toch eens overwegen van een 2de controller te kopen en deze eventueel binnen te steken onder garantie.
Als ge het bij 2 al hebt dan zal het wel "normaal" zijn zeker.Heb net hetzelfde, redelijk irritant. Ik heb twee controllers en ze hebben het alle twee dus ja