ALs ik die lees is daar weinig inhoudelijks in en integendeel gewoon eerder niveau hln comments of facebook .Ik heb absoluut geen probleem met die mening hoor. Je mag dat gerust oké vinden.
Ik vond het afdoen van de omgekeerde mening als 'van kwade wil zijn', 'dom sentiment' of eventuele andere krachttermen gewoon niet op zijn plaats.
Er is nu op papier niets mis mee en verder is het een kwestie hoe je er ethisch naar kijkt. De waarden en normen van iedereen liggen iets anders, dus de mening hierover zal iets anders zijn.
Kiezerbedrog lijkt me toch echt iets dat de kiezers wijsmaakte. Als jij de situatie duidelijk maakt voor verkiezingen kan de kiezer toch echt niet later uit de lucht vallen.
Beetje wat VB aanhangers ook altijd over klagen het CS: wel als je dat zoals alle partijen op voorhand zegt is dat echt niks qua bedrog
