Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe zouden jullie dit aanpakken?
Zijn hier mensen die Keto doen? Dat schijnt heel goed te zijn voor diabetici en aangezien dit denk ik mijn laatste echte grote kans is om slimline(r) Squid te worden, zou ik het wel proberen… maar ik snap er de botten van.
Het ‘peurke’ dat ik gepakt heb met de diabetes diagnose, ik wil heel graag van de prikken af en naar pillen kunnen overgaan (zal natuurlijk ook volgende maand al niet zijn) en dan zou dit - naar ik hoor - wel iets kunnen zijn. Ik ben bij de diëtiste van het ziekenhuis geweest, vriendelijk mens maar echt weinig nuttigs te vertellen. Mijn ouders zijn resp. 64 en 62 geworden, ik ben er nu 42, ik voel wel wat druk nu om de boel om te draaien.Er zijn er niet wel (geweest).
Je doet ermee wat je wil, maar ik ben geen grote voorstander. De meeste verhalen die ik ervan hoor (en zie in de nabije kring) zijn eerst wild positief ("ik ben 6 kg kwijt op 3 weken!"), vallen daarna terug op het vroegere eetpatroon en komen het meeste terug bij de maanden erna.
Ik zie ook niet direct waarom eender welk moment in je leven de laatste kans zou zijn. Je eetpatroon duurzaam en blijvend veranderen kan je op elk ogenblik en zal je vroeg of laat richting je gewenst gewicht duwen.
De realiteit is dat het niet gaat om keto 'eens te proberen', want op die manier lukt dit dieet niet, en eerlijk gezegd lukt geen enkel dieet op deze manier. Je moet niet mikken op een tijdelijke gedrags- en voedingswijziging, want de beslissing die je nu moet maken gaat uw leven voor de komende 50 jaar moeten bepalen. Termen als 'een dieet proberen' zullen gewoon niet lukken omdat je het op die manier als een tijdelijk gegeven bekijkt, tijdelijk tot als je wat kilo's kwijt bent en vervolgens er mee kan stoppen.Het ‘peurke’ dat ik gepakt heb met de diabetes diagnose, ik wil heel graag van de prikken af en naar pillen kunnen overgaan (zal natuurlijk ook volgende maand al niet zijn) en dan zou dit - naar ik hoor - wel iets kunnen zijn. Ik ben bij de diëtiste van het ziekenhuis geweest, vriendelijk mens maar echt weinig nuttigs te vertellen. Mijn ouders zijn resp. 64 en 62 geworden, ik ben er nu 42, ik voel wel wat druk nu om de boel om te draaien.
Ik heb ervaring met twee diabetici in de nabije familie, waardoor ik zelf ook beter moet opletten. En ik kan je toch echt wel aanraden om naar een diëtist te gaan met die vragen. Als die van het ziekenhuis niet hielp, zoek dan een andere. Al is het maar voor een paar maanden om je op weg te helpen.Zijn hier mensen die Keto doen? Dat schijnt heel goed te zijn voor diabetici en aangezien dit denk ik mijn laatste echte grote kans is om slimline(r) Squid te worden, zou ik het wel proberen… maar ik snap er de botten van.
@Squidward : Dit vind ik een belangrijke opmerking. De resultaten van die keto-gevallen zijn meestal indrukwekkend, maar zoals alles dat heel ingrijpend is*, is de kans gewoon klein dat je dit kan volhouden. Velen doen dan eens elke zoveel maand "keto", waardoor ze in een soort jojo-beweging terecht komen. Ik zou dus oppassen met deze wonderoplossing.De vraag die ik dan heb: Zie je jezelf een keto-dieet/levensstijl aanhouden voor de komende 50 jaar? Dat lijkt me weinig realistisch en de succesverhalen hierin zijn quasi nihiel.
Ik doe het sinds 2 maanden dus ik kan nog niet veel ervaring delen. Ik ben er tot nu toe positief over. Nu, ik moet zeggen dat ik nooit echt zwaar ben geweest. Man, 35 jaar, 1m89 en ik kom van 91,5kg met een vetpercentage van +- 25%. Vrij ongezonde levensstijl, veel fastfood, redelijk wat alcohol, bureaujob en geen beweging in mijn vrije tijd. Dus dat buikje was er wel terwijl de rest van mijn lichaam vrij skinny is.Zijn hier mensen die Keto doen? Dat schijnt heel goed te zijn voor diabetici en aangezien dit denk ik mijn laatste echte grote kans is om slimline(r) Squid te worden, zou ik het wel proberen… maar ik snap er de botten van.
Maar het is beter van niet. Als je lichaam alcohol afbreekt, breek je geen vet af. Je gaat er niet door uit ketose maar het zal het afvallen wel vertragen.Wil je een slimme weegschaal met bluetooth of WiFi en wat mag dat kosten?is er een slimme weegschaal dat jullie aanraden ? Ik heb een silvergear maar vraag me toch af in hoeverre die te betrouwen is , heb eens 2 weken een samsung watch 4 gehad en die gaf toch heel andere waarden qua vetpercentage .
ja , welja liefst niet te duur , zijn en goedkopere merken die betrouwbaar zijn ?Wil je een slimme weegschaal met bluetooth of WiFi en wat mag dat kosten?
We hebben een Eufy Smart Scale P1 en zijn daar wel tevreden over voor wat het moet doen. De app kon beter, maar uiteindelijk moet dat voor ons maar gewicht aflezen. Wil je het allemaal wat fancyer. Dan kun je voor een Withings gaan:ja , welja liefst niet te duur , zijn en goedkopere merken die betrouwbaar zijn ?
Krachttraining, gezond eten en veel geluk hebben met je genen. Voor de rest ga je er jammer genoeg niet aan kunnen ontsnappen buiten het chirurgisch te laten weghalen.Ik tik nu zo ongeveer de 105 kg aan, komende van 135kg op dikke drie maand maar wat et die huid ?vooral in min lies schaamstreek is dat echt niet fijn.
Heb wel al veel meer zelfvertrouwen maat met ontbloot boven lichaam zie ik me niet direct lopen.
Als je plots snel veel gewicht verliest, kan je lichaam niet zo snel volgen. Het kan makkelijk een jaar duren eer je huid zijn "maximale krimp" heeft bereikt.Ik tik nu zo ongeveer de 105 kg aan, komende van 135kg op dikke drie maand maar wat et die huid ?vooral in min lies schaamstreek is dat echt niet fijn.
Heb wel al veel meer zelfvertrouwen maat met ontbloot boven lichaam zie ik me niet direct lopen.
Ik tik nu zo ongeveer de 105 kg aan, komende van 135kg op dikke drie maand maar wat et die huid ?vooral in min lies schaamstreek is dat echt niet fijn.
Heb wel al veel meer zelfvertrouwen maat met ontbloot boven lichaam zie ik me niet direct lopen.
De vergoeding hangt wel af van je plastische chirurg, dus hoe dan ook wel de moeite om er 2 of 3 apart te spreken. Een consultatie kost je niet veel en daar worden ook geen erelonen op betaald. Hij kan je dan een duidelijke kostprijs geven van de hele operatie. Bij mij kwam dat finaal quasi enkel neer op het ereloonsupplement (wat niet min was trouwens), maar hoe dan ook de moeite om op meerdere plaatsen te informeren.Als je plots snel veel gewicht verliest, kan je lichaam niet zo snel volgen. Het kan makkelijk een jaar duren eer je huid zijn "maximale krimp" heeft bereikt.
En als het resultaat dan nog steeds niets is waar je mee kan leven, is een abdominoplastie de enige optie. Wordt (deels) vergoedt in bepaalde omstandigheden. Maar dan verwachten ze oa dat je al een jaar een stabiel gewicht hebt.