Lente en Zomer 2026

Ik vermoed dat @Avondland bedoelt dat hij na zijn vakantie uit Italië klaar is voor herfstweer. Hij gaat pech hebben, denk ik.
Ik wou juist zeggen voor iemand die houdt van koel en regenachtig weer dat hij geen geluk heeft met het weer daar in Italië. Als ik nu kijk naar Rome is het in de verwachting elke dag 37°C en meer met zelfs uitschieters richting 40°C. Normaal is het in Rome als maximum 31-32°C deze tijd van het jaar, dus dat is 5 tot 9°C boven de norm.

Tegenwoordig zijn juni en september de betere maanden om op vakantie te gaan naar het zuiden, in juli en augustus is het al gauw te warm. Voor mensen met (kleine) kinderen of mensen werkzaam in het onderwijs is dat niet altijd een optie natuurlijk.
 
Gardameer zal wel ietsjes koeler zijn?

Hier inderdaad plannen om in september naar Rome te gaan. In juni naar Porto geweest en dat was ideaal citytrip-weer daar.
 
Terug
Bovenaan