Ik zou zelfs durven zeggen:Doorgaan! Kapotmaken!
DOORGAAN! KAPOTMAKEN!
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik zou zelfs durven zeggen:Doorgaan! Kapotmaken!
Ik zou het wel willen, maar ik vrees ervoor. Die knul zijn knie is naar de gallemiezen voor een half jaar.Onana speelt en het was allemaal komedie. Voila das mijn insteek. Dàn is Rudy een masterclass aan het geven.
Ik zou zelfs durven zeggen:
DOORGAAN! KAPOTMAKEN!
Mika Godts ipv Doku opstellen maar hem toch het truitje Doku laten dragenHoe zou Rudi de Spanjaarden vandaag zot krijgen? Lukaku als centrale verdediger, courtois in de spits, debruyne op de vleugel en doku in de goal?

Dan zal hem snel moeten zijn aangezien hem momenteel voor Ajax een match aan't spelen isMika Godts ipv Doku opstellen maar hem toch het truitje Doku laten dragen![]()

I know..en ik blijf dat jammer voor die kerel vinden. Had er altijd moeten bij zijn.Dan zal hem snel moeten zijn aangezien hem momenteel voor Ajax een match aan't spelen is![]()
Ipv Lukaku in 2022 uhuLuc Nilis had er ook altijd bij moeten zijn.