Op zich heb je gelijk hé, maar het blijven tegelijk ook wel volwassen mensen die zich gedragen als kleuters.
Ergens kan ik dan wel begrijpen dat je als ref ook denkt van "jah gasten, trek jullie plan met dit gedoe" - wat uitaard niet echt de goeie aanpak is, en zeg/denk ook niet dat dit nu specifiek zo was of de bedoeling was natuurlijk.
Het is wel weer heel gemakkelijk om naar de ref te kijken, ene keer is het te veel tussenkomen, andere keren te weinig ... het zijn nochtans wel die voetballers zelf die zorgen dat er zoveel ergenis ontstaat door het hun kleutergedrag én dat zou beter eens aan de kaak gesteld worden ipv telkens naar een "extern persoon" te kijken.
Nuja, absoluut voorstander om dergelijke gedrag (en het ostentatief balletje wegtrappen, vasthouden, voor de bal gaan staan) direct met geel te bestraffen, vanaf minuut 1, zal snel gedaan zijn.