Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En dat was toen ook al 10 jaar. Die mens heeft daar dus al de helft van zijn leven last van.Marc Goossens is slachtoffer van persoonsverwisseling
Is dat nog steeds niet opgelost? 12 jaar geleden stond hij ook al in de krant
Man al tien jaar slachtoffer van persoonsverwisseling
Misschien is hij wel effectief de Marc Goossens met een strafblad, lening en schulden, die nu een naamgenoot dood is, de gazet belt om er vanaf te raken.En dat was toen ook al 10 jaar. Die mens heeft daar dus al de helft van zijn leven last van.
Ik begrijp eigenlijk ook niet hoe zoiets kan gebeuren. Strafblad, lening, lonen, schulden, ... allemaal bij instanties die niet alleen uw naam maar ook RRN hebben. Hoe kunnen ze dan zulke fouten maken???

Misschien is hij wel effectief de Marc Goossens met een strafblad, lening en schulden, die nu een naamgenoot dood is, de gazet belt om er vanaf te raken.![]()
Kheb die direct gereport.
Marc Goossens die in het engels communiceert op een account van een aantal dagen oud. Yeah right.
Toch ook even, WTF.2 much roids?? Rundskop style ?Ben ik me rustig aan het omkleden in de fitness. Komt daar een kerel binnen, slaagt er alles kort en klein. Wandel ik de kleedkamer buiten, staat er een horde flikken om hem in te rekenen.Toch ook even, WTF.
Was het maar zo2 much roids?? Rundskop style ?


To be fair, het is ook een wonder dat ze op sommige plaatsen nog wel doorgeraken, zeker met zo'n accordeonbus.De buschauffeurs kunnen niet meer rijden.
Dit was gisteren.
Lijnbus met 20 kinderen rijdt in vitrine van decoratiewinkel: “Interieurzaak nog maar pas vernieuwd”
![]()
Lijnbus met 20 kinderen rijdt in vitrine van decoratiewinkel: “Interieurzaak nog maar pas vernieuwd”
In de Broekstraat in Welle is een lijnbus dinsdagavond tegen een gevel geknald. Er zaten 20 kinderen op de bus, maar die zijn ongedeerd. Ook de buschauffeur was ongedeerd, maar verkeerde wel in shock. De schade aan de zaak is bijzonder groot. “Plots hoorden we een luide knal en was er een grote...www.hln.be
En dit was vandaag, op 100 meter van de plaats van het ongeval van gisteren. Compleet vastgereden met een accordeonbus.
Oei geen goeie prijs gekregen voor zijn pot 'supplement'?Ben ik me rustig aan het omkleden in de fitness. Komt daar een kerel binnen, slaagt er alles kort en klein. Wandel ik de kleedkamer buiten, staat er een horde flikken om hem in te rekenen.Toch ook even, WTF.

The Trump is strong in this one.Tijdens het wandelen in een bosrijk gebied, had ik het gevoel dat mijn eikel "uit zijn schulp" kwam.
ik heb dus een hekel aan het gevoel dat mijn eikel wrijft tegen mijn ondergoed.
Dus ik dacht ik ga eens kijken hoe dat daar zit onderaan. Ik doe mijn broek open in de bosjes en zie het inderdaad, en breng dat in orde, steek hem terug in zijn velleke.
Nu zie ik toch wel een verborgen camera staan zeker die uitkijkt op de vijver, wellicht zo'n ding om ganzen en parelhoenders hun paar gedrag of whatever op vast te leggen.
Ik kan er moeilijk mee om, met de gedachte dat binnenkort één of andere natuurvogelaarliefhebber, mijn intiem moment op camera heeft vast gelegd.
Ik weet niet of je extra credentials moet hebben om met een dubbelgelede bus te rijden, maar die moeten idd eens wat extra opleiding krijgen.De buschauffeurs kunnen niet meer rijden.
Dit was gisteren.
Lijnbus met 20 kinderen rijdt in vitrine van decoratiewinkel: “Interieurzaak nog maar pas vernieuwd”
![]()
Lijnbus met 20 kinderen rijdt in vitrine van decoratiewinkel: “Interieurzaak nog maar pas vernieuwd”
In de Broekstraat in Welle is een lijnbus dinsdagavond tegen een gevel geknald. Er zaten 20 kinderen op de bus, maar die zijn ongedeerd. Ook de buschauffeur was ongedeerd, maar verkeerde wel in shock. De schade aan de zaak is bijzonder groot. “Plots hoorden we een luide knal en was er een grote...www.hln.be
En dit was vandaag, op 100 meter van de plaats van het ongeval van gisteren. Compleet vastgereden met een accordeonbus.
Toen ik nog met bus reed. Moesten we eerst een half jaar met een gewone bus rijden en erna kregen we 3 dagen opleiding voor de gelede bus.Ik weet niet of je extra credentials moet hebben om met een dubbelgelede bus te rijden, maar die moeten idd eens wat extra opleiding krijgen.
Aantal weken geleden was er zo een bus die een afslag te kort nam en zo met zijn achterkant op het voetpad kwam waar ik net aan het stappen was. Opzij moeten springen of ik kreeg een klap. Heb er toen zelf niet anders op gevonden dan met mijn hand op de zijkant van die bus te slaan, geen idee of die chauffeur dat door had of niet.
Ah zo, merci om dat te delen. Dan was het in mijn geval wrs een bus die wat meer uitzwaait dan een andere, want het was een kleine halve meter op het voetpad als ik het mij goed herinner, en het achterste stuk trok niet recht na de bocht. Het probleem op dat stuk is gewoon dat het voetpad zeer smal is en er heel veel kinderen passeren. Ik wil er zeker van uitgaan dat de meeste buschauffeurs hun best doen om goed te rijden, maar die onvoorspelbaarheid van het type bus maakt het wel heel gevaarlijk tochToen ik nog met bus reed. Moesten we eerst een half jaar met een gewone bus rijden en erna kregen we 3 dagen opleiding voor de gelede bus.
Het rijden is probleem niet echt maar dat elke type gelede bus anders draait waardoor je z'n taferelen krijgt.
De ene zwaait 80cm uit de andere 1m20. De ene trekt naar binnen eens je bus recht trekt na de bocht, de andere volgt gewoon exact het zelfde traject als het eerste deel.
Ik ontken niet dat er brokkenpiloten zijn hoor ma er is een klein nuance dus.