Gisteren een 911 GT3 zien rijden. Geen foto want ik reed alleen.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
2 weken geleden een roze BMW gezien met nummerplaat BARBIEWitte mercedes a-klasse met als nummerplaat SEXBUNNY, niet kunnen zien wie er in zat.

Shine bright like a diamond, We're beautiful, like diamonds in the sky2 weken geleden een roze BMW gezien met nummerplaat BARBIE![]()

De grill is te aanwezig (de nummerplaat hadden ze in het midden moeten hangen...) maar ik vind de koplampen, de vlakke motorkap, die rechte lijn op de flank, ... echt heel "statig" overkomen. Een beetje een "mini"-rolls. Ik vind het eigenlijk de meest geslaagde BMW van de voorbij 4 jaar ofzo?De nieuwe 750e, hoe lelijk hij ook mag zijn, irl een impressionante slee.
Ze mochten daar wel minstens 21"ers onder steken.
Flesje cola for scale
![]()

Ah nog een Limburger?2 weken geleden een roze BMW gezien met nummerplaat BARBIE![]()
Limburger wereldburger eAh nog een Limburger?
Die ben ik hier ook al tegengekomen.
Ge vraagt u toch af waarom iemand zoiets doet

Hier een i30N met "2FAST" en een M2 met "NO9TO5" of zoiets...Hier nog zo een dwaas:
RS6 lichte vracht met nummerplaat 'DUTYFREE'
In dezelfde trend als een Dodge Ram lpg met nummerplaat TAXFREEHier nog zo een dwaas:
RS6 lichte vracht met nummerplaat 'DUTYFREE'
Hier een porsche met de plaat "leef nu"
...

In een tijd waar die dingen nog betaalbaar waren?Waar is de tijd dat hippies nog gewoon met een VW busje reden?![]()
Overlaatst dieje BMW zien staan bij een carrosserie bedrijf waar dak moest gaan leveren2 weken geleden een roze BMW gezien met nummerplaat BARBIE![]()

En waarom zou iemand zijn auto geen kakbak mogen noemen?Dat is toch onvoorstelbaar dat deze combinatie mag?
