massiveidiot
Well-known member
Ah, het spel zit op de kar. Goed!Klinkt als veel commotie!![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ah, het spel zit op de kar. Goed!Klinkt als veel commotie!![]()
En dat is dan zèlf ook nog eens niet op de markt!Zeg, op hoeveel paarden ben jij hier aan het wedden??

Ge zult met deze veranderende werkelijkheid moeten leren omgaan jong. Of riskeren om zelf de sfeerspons te blijken (misschien prefereert ge dan toch hofnar?)Sinds lint zijn rant over een artikel van schaars geklede vrouwen kan ik hem niet meer serieus nemen als man. Dat @Wannez zulke dingen doet om te scoren kan ik nog bij, maar lint is niet eens single dus waarom?
Maar met al je mopjes de laatste tijd maakt dat het er ook niet makkelijker meer op. Kun je weer gewoon de sfeerspons (dit woord heb ik ooit van een wijs man geleerd, dus ik ga niet met de eer lopen) zijn? Dan is het voor iedereen weer gewoon normaal en duidelijk.
Weet je, ik probeer bij iedereen op een goed blaadje te staan. Dat ontploft al eens in mijn gezicht. Daarnaast ben ik slecht in twee dingen tegelijk doen. Dat loopt ook al eens mis als ik mijn twee handen gebruik tijdens naughty time. En eigenlijk ben ik niet zo'n goeie vriend. Ik probeer wel mijn leven te beteren en mijn tekortkomingen onder ogen te zien. En als je mij fouten laat maken én rechtzetten, dan maak ik er met veel inzet en liefde SquidMulDog van. Of MulDogWard. Afhankelijk hoe je dat fysiek ziet werken.Zeg, op hoeveel paarden ben jij hier aan het wedden??
I no work, I watch.Weet je, ik probeer bij iedereen op een goed blaadje te staan. Dat ontploft al eens in mijn gezicht. Daarnaast ben ik slecht in twee dingen tegelijk doen. Dat loopt ook al eens mis als ik mijn twee handen gebruik tijdens naughty time. En eigenlijk ben ik niet zo'n goeie vriend. Ik probeer wel mijn leven te beteren en mijn tekortkomingen onder ogen te zien. En als je mij fouten laat maken én rechtzetten, dan maak ik er met veel inzet en liefde SquidMulDog van. Of MulDogWard. Afhankelijk hoe je dat fysiek ziet werken.
Thanks for the real life LOLI no work, I watch.

Dan heeft ze meestal een banWaar is ze eigenlijk? Long time no see.

nope, op verlof met haar hubbieDan heeft ze meestal een ban![]()
Geiten, ...Paarden, varkens, schapen, …
Aah we hebben iemand die een excelleke gemaakt heeft.nope, op verlof met haar hubbie
Ganzen,..Geiten, ...
Of de "da gade gij nie bepalen" gifReageert @Mulan niet gewoon op alles met?

Gebruik gewoon eens uw derde been ffsDat loopt ook al eens mis als ik mijn twee handen gebruik tijdens naughty time.
Geiten, ...
Gelieve beiden vierkant de hoogste boom in te kruipen, alsook mijne zak op te blazen.Ganzen,..
Jij kan geen 2 dingen tegelijk, maar dan verwacht je dat wij het wel kunnen.. Beetje hypocriet toch?Gelieve beiden vierkant de hoogste boom in te kruipen, alsook mijne zak op te blazen.
google sheetsAah we hebben iemand die een excelleke gemaakt heeft.
gekke fetish heb jeGelieve beiden vierkant de hoogste boom in te kruipen, alsook mijne zak op te blazen.
Ik heb niet voor niets twee pretzakken gequote. Elk zijnen taakJij kan geen 2 dingen tegelijk, maar dan verwacht je dat wij het wel kunnen.. Beetje hypocriet toch?

Even duidelijk stellen dat @straight_six mij nog nooit heeft genomen als manSinds lint zijn rant over een artikel van schaars geklede vrouwen kan ik hem niet meer serieus nemen als man.
Ah ze mocht eens mee ofwa? Hare vent is ook al woke aan het worden precies.nope, op verlof met haar hubbie
Met de vingers kan je al eens wat fijner prutsen...Gebruik gewoon eens uw derde been ffs
Dus jij laat je nemen van vrouwen?Even duidelijk stellen dat @straight_six mij nog nooit heeft genomen als man
(hij was verkleed als vrouw)