Ja, GHB is wel goeie stuffNee bro, ze lag zoals steeds uitgeteld en bevredigd naast mij![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja, GHB is wel goeie stuffNee bro, ze lag zoals steeds uitgeteld en bevredigd naast mij![]()
leuhensIk zeg er u al bij dat de Italiaanse charme-naam ‘Gino’ in West-Vlaanderen zonder uitzondering ‘Hino’ is.
two verzekers nie heweuneHe moest er bij heweest zijn![]()
Moh nint, gie, nint!two verzekers nie heweune
Beffy & Buffy, a match made in heavenBuffy!!!
Daar word ik nu eens gelukkig van seh.

Maar gij zijt Beffer.Beffy & Buffy, a match made in heaven![]()
Befke & Bufke?Maar gij zijt Beffer.
En Beffer & Buffer klinkt echt nie.
Helaas, try again.

En helaas @Beffer heb je je eenmalige nickchange al gebruikt.Maar gij zijt Beffer.
En Beffer & Buffer klinkt echt nie.
Helaas, try again.

Is bufke geen broodjeszaak? Of is dat bufkes?Befke & Bufke?![]()
TL;DRIk zei dat ik er bijna zou vanuit gaan dat hij ongelukkig is, omdat hij zo hard van 0 naar 100 is gegaan op zijn social media (net zoals ik zei dat ik content ben dat hij zich amuseert want het lijkt wel alsof het een heel harde breakup was voor hem). Tuurlijk weet niemand behalve de persoon zelf hoe het echt zit en het doet er uiteindelijk ook niet echt toe, maar het is toch niet raar om te denken dat er een achterliggende reden is als iemand zo plots zo'n veranderingen maakt in z'n leven en dat ook overal zeer opvallend tentoonstelt? Zijn die statements trouwens zo ongefundeerd? Precies of mensen die persé hun omgeving willen overtuigen van hun prachtig (nieuw) leven zich niet altijd persé zo goed voelen als ze eruit zien zo'n nieuw concept is.
Het gaat niet enkel om naar dat festival gaan, het gaat ook over de context van plots naar 7 festivals te gaan en er telkens een resem instagram stories en posts bij te maken. Is die kerel gewoon blij met zijn nieuwe vrijheid, kan goed zijn! Wilt hij aan z'n ex en haar omgeving tonen dat hij haar niet nodig heeft en blij is zonder haar, kan ook goed zijn. Is hij diep ongelukkig en wilt hij dat wegsteken, kan ook goed zijn. Het is niet fout om te speculeren wat mensen drijft om zoiets te doen, het is duidelijk iets dat veel mensen die een breuk meemaken doen en dat valt ons (hun omgeving) op dus wij praten erover. Precies of wij eisen een status raport van die mensen hun gelukspercentage of dat we er 's nachts van wakker liggen.
Oh nee, mensen in een samenleving zijn geïnteresseerd in andere mensen in een samenleving en hoe zij zich gedragen en wat dat kan betekenen, amai hoe durven ze. Blablabla gezaag van Lint idd, volg misschien je eigen advies op.
het is hartverwarmend hoeveel chauffeurs spontaan aanbieden om te helpen met m’n verplaatsingen@Wannez hoe lang zijn de auto's nu opritversiering?
En ik moet geen rekening houden met hoeveel ik drink want ik moet per definitie niet rijden 

En dan? Ik kan ook beweren dat @Str8_6 in mijn tuin in zijne blote flieter staat, zonder vaststelling door een bevoegde heeft dit geen enkele waarde. Anders zou je ten alle tijde meldingen kunnen doen met als enige doel een ander te pesten.
Ik ben beëdigd, bevoegd genoeg voor u?Aangezien dat voor een fileprobleem zou zorgen van geile vrouwen vrees ik dat het wel uiteindelijk door een bevoegd persoon zou vastgesteld worden.

Lijkt me straf in mijn tuin... Waar enkel een weide achter ligt.Aangezien dat voor een fileprobleem zou zorgen van geile vrouwen vrees ik dat het wel uiteindelijk door een bevoegd persoon zou vastgesteld worden.

Lijkt me straf in mijn tuin... Waar enkel een weide achter ligt.![]()
Ik ben beëdigd, bevoegd genoeg voor u?
Bij zo uitspraken is de kans 50-50 dat het toch niet zoveel voorstelt.
![]()