Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
2500 euro vasten kosten in totaal 1900 lening + 600 euro vaste kosten@Chickenlal , je lijkt mij toch de quick wins te missen. Je spreekt dat je maandelijks 1900 euro zou moeten afbetalen, dan nog 2500 euro vaste kosten en nog eens 1000 om van te leven. Is uw berekening van uw vaste kosten niet erg hoog en zo ja, ik zou toch eens kijken wat daar van af kan. Net zoals die 1000 euro kosten om te leven. Terwijl je wel zegt dat je ganse dagen werkt. Imo zal het inderdaad wat op de tanden bijten zijn maar dan heb je wel wat in mijn ogen. Als je verkoopt ga je misschien wat gemoedsrust hebben maar face it, een zelfstandige heeft altijd wel iets om van wakker te liggen. De dag dat je de drive niet meer hebt om vooruit te gaan is het gewoon op. Het is een jammere loop van het leven maar het is ook maar hoe je er mee om zal gaan die zal bepalen of het echt negatief of niet moet zijn. Ik ben dan ook van mening dat ook nu je moet blijven vechten om vooruit te geraken, om te groeien. Zo niet is het eigenlijk zonde want je hebt jaren keihard gewerkt om te staan waar je nu staat. Het heeft uw relatie gekost maar de tijd kan je niet terug draaien. Uw zaak heb je nog en ook uw kind, vecht voor beiden. Je kan nu wel zeggen dat je het kalmer zal aan doen en etc maar vergeet de aard van het beest niet, als dat niet in u zit zal het er gewoon niet van komen.
Ik weet niet wat financiële buffer hij nu in zijn vennootschap heeft, en die is super belangrijk, te weinig en ziekte of een ongeval gecombineerd met een stevige hypotheek kan je echt wel dood doen zonder die stevige buffer.

Dat is inderdaad wat anders. Mea culpa.2500 euro vasten kosten in totaal 1900 lening + 600 euro vaste kosetn![]()
Als ze gemeen kunnen spelen, kunnen ze dus alle kosten die ook maar vaag iets met dit project te maken hebben in mijn schoenen schuiven.Ingeval hulpmiddelen van tussenpartij en/of Klant noodzakelijk zijn bij de uitvoering van de opdracht, brengt tussenpartij de daarmee samenhangende kosten in rekening aan Subcontractor.
Ja hallo, betalen 30 dagen na ontvangst factuur en niet zeuren.De betaling aan Subcontractor door tussenpartij vindt plaats binnen 5 werkdagen nadat Klant de corresponderende factuur aan tussenpartij heeft voldaan
Met 180 bedoelen ze zeker het IQ van de journalist niet. Misschien als ze er met 3 aan schreven.Daar kan toch niets van kloppen?
Die grafiek alleen al van de gemiddelde jaaromzet...
Een autohandelaar met een omzet van 180k, dus die verkoopt 5 auto's op een jaar?
Zo'n artikel kan je niet serieus nemen hé.
Bedoelen ze dan brutomarge, bedoelen ze winst, bedoelen ze netto winst?
Daar is het een onderschatting van hun omzetNuja, behalve dan misschien de dokters![]()

Idd vreemd artikel, maar dat er goed wordt verdient is wel een feit denk ik, in mijn dorp/gehucht wonen er wel een aantal en daar zit quasi niemand onder de 100k netto winst/jaar: arts -specialisten, tuinmannen, kleine garagist, boekhouders, landmeters, aannemers, horeca uitbaters, ... maar wel een paar lage: hondenkapsalon, elektrozaak die op zijn einde loopt, ...Ik snap niet veel van de bedragen in dit artikel:
![]()
Gemiddelde Belgische zelfstandige verdient ruim 67.000 euro per jaar
Key takeaways De gemiddelde voltijdse zelfstandige in België verdient 67.231 euro per jaar, voor zelfstandigen in bijberoep is dat 15.139 euro. Artsen zijn de best verdienende zelfstandigen onder de Belgen, met een gemiddelde jaaromzet van meer dan 200.000 euro. De gemiddelde zelfstandige in...businessam.be
Lijkt alsof men omzet, winst en 'verdienen' door mekaar gebruikt. Zegt me zo niet veel...
Zeker, brutoloon optrekken heeft zelden nut tenzij dat echt nodig is voor een bijkomende banklening.Ivm mijn situatie raadt de boekhouder aan om ipv loon te verhogen gewoon te lenen van R/C elke maand wat ik nodig heb privé, om dan op het einde van het jaar effen te zetten met divident.
Met de nodige hulp van mijn ouders en elke maand 2-300 euro bij te passen van R/C desnoods zal ik er wel moeten geraken om mijn huis te behouden.
Zal sowieso voordeliger zijn op die manier dan 2K extra via het loon uit te keren. Indien dat nodig is om uw huis te behouden -> doen.Ivm mijn situatie raadt de boekhouder aan om ipv loon te verhogen gewoon te lenen van R/C elke maand wat ik nodig heb privé, om dan op het einde van het jaar effen te zetten met divident.
Met de nodige hulp van mijn ouders en elke maand 2-300 euro bij te passen van R/C desnoods zal ik er wel moeten geraken om mijn huis te behouden.
Het loopt hier vol met zelfstandigen die juist rondkomen (en dit blijven doen want werken voor een baas zien ze al helemaal niet zitten), omzetten van 75k zijn voor heel wat zelfstandigen normaalgeen idee of dat algemeen zo is maar het lijkt me straf dat die inkomens enkel hier in de buurt zo hoog zouden liggen.
Zever reclame-artikel.Ik snap niet veel van de bedragen in dit artikel:
![]()
Gemiddelde Belgische zelfstandige verdient ruim 67.000 euro per jaar
Key takeaways De gemiddelde voltijdse zelfstandige in België verdient 67.231 euro per jaar, voor zelfstandigen in bijberoep is dat 15.139 euro. Artsen zijn de best verdienende zelfstandigen onder de Belgen, met een gemiddelde jaaromzet van meer dan 200.000 euro. De gemiddelde zelfstandige in...businessam.be
Lijkt alsof men omzet, winst en 'verdienen' door mekaar gebruikt. Zegt me zo niet veel...
Ivm mijn situatie raadt de boekhouder aan om ipv loon te verhogen gewoon te lenen van R/C elke maand wat ik nodig heb privé, om dan op het einde van het jaar effen te zetten met divident.
Met de nodige hulp van mijn ouders en elke maand 2-300 euro bij te passen van R/C desnoods zal ik er wel moeten geraken om mijn huis te behouden.
neenKan mis zijn (ben geen boekhouder), maar is het niet zo dat als je u systematisch betaald van R/C dit bij een controle geherkwalificeerd zal worden naar loon?
En zelfs dat is al niet meer nodig als je genoeg boekjaren hebt. Of als je via Bank van Breda gaat, maar die hun tarieven zijn niet altijd even voordelig.Zeker, brutoloon optrekken heeft zelden nut tenzij dat echt nodig is voor een bijkomende banklening.
Al wordt in praktijk nadien het brutoloon terug naar beneden gehaald, zolang de lening terugbetaald wordt is er geen probleem.
Zoals Apelord zegt, is dit geen enkel probleem. Ik doe het ook zo. Ik check af en toe eens met mijn boekhouder om zeker te zijn dat het niet de spuigaten uitloopt, want recent met mijn laatste renovatiewerken moet ik soms wel een groot bedrag in 1 keer afhalen, maar tot op heden blijkt het nog doen baar te zijn.Ivm mijn situatie raadt de boekhouder aan om ipv loon te verhogen gewoon te lenen van R/C elke maand wat ik nodig heb privé, om dan op het einde van het jaar effen te zetten met divident.
Met de nodige hulp van mijn ouders en elke maand 2-300 euro bij te passen van R/C desnoods zal ik er wel moeten geraken om mijn huis te behouden.
