Bingo imo. Passes van KDB naar snelle flanken of twee sterke torens voor hem, waarvan eentje lekker kan kaatsen en combineren. Behalve Lukaku allemaal spelers die goed in de combo zijn en met Lukaku een ultiem eindpunt voor counters. Het laatste jaar dat we er van kunnen profiteren.
CDK moet ook gewoon steeds op het veld staan. Gewoon op elk vlak nuttig en op weg om een grote meneer te worden imo.
Spijtig dat KDB op zijn laatste benen loopt. Maar stilaan hebben we wel de overige middenvelders om hem te vervangen door Tielemans.
Raskin was trouwens goed, al verschillende keren zelfs, maar Onana zijn fysiek is niet te ontkennen. En Onana speelt soms wat onstuimig, maar er is een reden waarom Villa er een fortuin aan heeft gespendeerd. Heeft een geweldige mentaliteit, spreekt elke landstaal vloeiend, groot en sterk (dit ontbreekt ons). En waar Raskin zijn tanden stuk gaat bijten op de Tchouameni's en Camavinga's van deze planeet gaat Onana daar wel vlotter in mee imo. Al zie ik Raskin deze winter wel naar de PL trekken en ook verder openbloeien. Lijkt me ook een speler die vooral lekker kan meedraaien in Italië en Spanje.
Op vlak van centraal middenveld hebben we geen absolute toppers na KDB, maar wel een goede lading defensieve mids en infiltrerende middenvelders.