Sneeuwstorm
Well-known member
Ik betwijfel of Biden of Harris iets zou kunnen hebben gedaan om Israël te verhinderen om Iran aan te vallen, maar de grote vredebrenger Trump heeft ook nog niet veel bewezen.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Trump staat onder druk van lobbygroepen die afhankelijk zijn van goedkope migrantenarbeid. Dus ik vraag me af wie zijn doelwit gaat worden. Dogwalkers in LA?
Ik betwijfel of Biden of Harris iets zou kunnen hebben gedaan om Israël te verhinderen om Iran aan te vallen, maar de grote vredebrenger Trump heeft ook nog niet veel bewezen.
Mogelijk de inzet van bunkerbusters van het type GBU-57 (te gebruiken met een B-2) op Fordow? Ik heb geen idee hoe uitgebreid Trump het zou willen maken. Misschien wacht hij gewoon op een verdwaalde raket op een Amerikaanse staatsburger in Israël vooraleer hij "hell and damnation" laat neerdalen op Iran. Voorlopig houdt hij zijn handen er van af, maar de massale overzet van tankvliegtuigen richting het Midden-Oosten is ook wel veelzeggend. Mogelijk uit voorzorg, mogelijk met het idee van een uitgebreide luchtcampagne.Trump is echt in zijn hemd gezet door de aanval van Israël op Iran.
En hij gaat nu ook nog moeten beslissen wat de VS doet, want ze worden toch potentieel mee gezogen in het conflict. Netanyahu zelf heeft al gezegd dat de VS perfect op de hoogte was, en dat valt niet te ontkennen.
Ik veronderstel dat de VS nu mee moet stappen in een oorlog tegen Iran - volgens mij is er zelfs geen echte keuze.
Mogelijk de inzet van bunkerbusters van het type GBU-57 (te gebruiken met een B-2) op Fordow? Ik heb geen idee hoe uitgebreid Trump het zou willen maken. Misschien wacht hij gewoon op een verdwaalde raket op een Amerikaanse staatsburger in Israël vooraleer hij "hell and damnation" laat neerdalen op Iran. Voorlopig houdt hij zijn handen er van af, maar de massale overzet van tankvliegtuigen richting het Midden-Oosten is ook wel veelzeggend. Mogelijk uit voorzorg, mogelijk met het idee van een uitgebreide luchtcampagne.

Dit gaat toch direct worden aangevochten in de rechtbanken??!!![]()
VA hospitals remove politics and marital status from guidelines protecting patients from discrimination
Department of Veterans Affairs says the changes come in response to a Trump executive order ‘defending women’www.theguardian.com
En de discriminatietrein is aangekomen in het volgende station…
Dat zou toch ook voor een rare tweespalt zorgen, aangezien Iran en Rusland bondgenoten zijn en Trump buddy buddy wil zijn met Putin.Trump is echt in zijn hemd gezet door de aanval van Israël op Iran.
En hij gaat nu ook nog moeten beslissen wat de VS doet, want ze worden toch potentieel mee gezogen in het conflict. Netanyahu zelf heeft al gezegd dat de VS perfect op de hoogte was, en dat valt niet te ontkennen.
Ik veronderstel dat de VS nu mee moet stappen in een oorlog tegen Iran - volgens mij is er zelfs geen echte keuze.
In een gepolariseerde omgeving is 5 miljoen nu ook niet zo significant. Er zijn er een pak meer die niet op straat zijn gekomen.
Dus moeilijk om te stellen of dat signaal significant is of evengoed gewoon iets dat je langs u neer kan leggen.
als je het vergelijkt met de bevoling van België, zouden er 160.000 mensen op straat gekomen zijn.
dat zou toch in de top 5 grootste betogingen ooit zijn, hier.
ik vind dat toch al significant.
Je kan zeggen wat je wil maar die man is een meester in het uitmelken van zijn rabiate fans en beschouwt hen enkel als melkrunderen.
De meeste mensen hebben respect voor hun fans, maar daar heeft hij lak aan. En geef hem eens ongelijk he.
5 miljoen is erg significant. Normaal heb je 3.5% van de bevolking nodig om een regime te doen vallen. In de US zou dat ongeveer 11 miljoen zijn. We zijn bijna half weg....
Bron: https://www.bbc.com/future/article/20190513-it-only-takes-35-of-people-to-change-the-world
5 miljoen is een gigantische turnout, deze zit hierdoor makkelijk in de top 5 van de grootste protesten in de USA:
=> manifestaties van dergelijke omvang hebben wel degelijk hun nut en kunnen zeker impact hebben, op voorwaarde dat er voldoende competent leiderschap is, en laat dat nu net ook het probleem zijn (ook aan beide zijden van het spectrum)
- 1970 Earth Day, +- 20miljoen (al is dit inclusief acties op scholen etc)-> dit leidde o.a. tot de oprichting van de EPA en tal van andere milieuwetgevingen, en dit onder Nixon of all people
- 2017 Women's March, +- 3,5 tot 5,5 miljoen -> record in aantal vrouwen die deelnamen en wonnen in de midterms (aan beide zijden van het politieke spectrum)
- 1969 Vietnam War Moratorium; +- 2 miljoen -> shift in publieke opinie over Vietnam oorlog, maakte dat de anti-war movement niet langer kon weggezet worden als een hippie verhaaltje
- March For Our Lives, +- 1 tot 2 miljoen -> hernieuwde aandacht rond gun control, met op staat niveau verschillende hervormingen en wetgevingen.
Je herhaalt de vergelijking die ik gemaakt hebals je het vergelijkt met de bevoling van België, zouden er 160.000 mensen op straat gekomen zijn.
dat zou toch in de top 5 grootste betogingen ooit zijn, hier.
ik vind dat toch al significant.
. De syndicaten zijn opgekomen met redelijk wat mensen tegen de maatregelen van Arizona. Ik zie niet echt een kentering in het beleid. Zelfs als er 500k mensen gaan betogen tegen Arizona... en hun maatregelen... dan zie ik om eerlijk te zijn Arizona op geen enkele wijze het geweer van schouder veranderen. Of het moet wat windowdressing, appeasement zijn.Volgens de teller op Wikipedia inderdaad de 3e grootste betoging in de geschiedenis van de V.S.: List of protests and demonstrations in the United States by size
Je gaat met een betoging natuurlijk nooit de meerderheid op straat krijgen, maar qua symboliek van de spanning in de maatschappij kan het alvast tellen.
Dus...de ene dag geeft hij een parade voor het leger en de volgende dag...geeft hij toelating aan de dokters een behandeling te weigeren aan veteranen die democraat, ongetrouwd, ofwatnogallemaal zijn.![]()
VA hospitals remove politics and marital status from guidelines protecting patients from discrimination
Department of Veterans Affairs says the changes come in response to a Trump executive order ‘defending women’www.theguardian.com
En de discriminatietrein is aangekomen in het volgende station…
Zijn fans uitmelken tot daar aan toe, al is dat natuurlijk weer een sterk staaltje machtsmisbruik dat in een deftig functionerend land niet aanvaard zou worden.
Maar wat gaat hij doen met die smartphones? Binnenkort contract aangaan met overheidsdiensten om alle agenten trump phones te geven?
Even later ongemerkt spyware installeren?
Bij Trump en aanhang draait alles om hoe nuttig je bent en wat je opbrengt voor hem/hen. Dat is heel zijn mindset. Active duty = nuttig, veteran = een kost, dus weg ermee.Dus...de ene dag geeft hij een parade voor het leger en de volgende dag...geeft hij toelating aan de dokters een behandeling te weigeren aan veteranen die democraat, ongetrouwd, ofwatnogallemaal zijn.
Ga nog maar eens je land dienen om dan bij het grof vuil gezet te worden.
Er is nog meer:
Doctors and other medical staff can also be barred from working at VA (Veterans Affairs) hospitals based on their marital status, political party affiliation or union activity, documents reviewed by the Guardian show.
Fox nieuwsberichten.Het is een extra laag aan informatie controle.
Smartphone van Trump --> kan je al selectief mee controleren wat de gebruiker te zien krijgt
Trumpnet, MAGAnet?Datanetwerk van Trump --> idem
Een klein uur geleden is de Amerikaanse president Donald Trump vertrokken op de top van de G7 in Canada. Hij keert vervroegd terug naar de VS "om zijn aandacht te richten op belangrijke zaken", meldde woordvoerder Karoline Leavitt eerder.
"Vanwege de ontwikkelingen in het Midden-Oosten vertrekt president Trump vanavond na het diner met staatshoofden", schreef Leavitt afgelopen nacht in een bericht op X.
Volgens de Franse president Emmanuel Macron heeft het vertrek van Trump te maken met een poging om het staakt-het-vuren te bereiken tussen Israël en Iran. "Als de VS dat zou kunnen, is dat een zeer goede zaak. Frankrijk zou dat steunen", zei hij.
Trump heeft besloten om Macron te vernederen:
DJT's Truth Social post:
![]()