Ik dacht dat het voornamelijk werd gedaan zodat jongens minder snel zouden gaan mastruberen?Enig idee hoe men er ooit bijkwam om een deel van de flieter weg te snijden als godsdienstig ritueel?
Mastrubatie is een zonde in religies.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik dacht dat het voornamelijk werd gedaan zodat jongens minder snel zouden gaan mastruberen?Enig idee hoe men er ooit bijkwam om een deel van de flieter weg te snijden als godsdienstig ritueel?
Da's vooral iets wat Kellogg gepropageerd heeft in de VS.Ik dacht dat het voornamelijk werd gedaan zodat jongens minder snel zouden gaan mastruberen?
Mastrubatie is een zonde in religies.
Het idee van een soort verminking als onderdeel om bij de groep te horen is iets dat je in heel wat culturen ziet. Afrikaanse en Zuid - Amerikaanse stammen die hun mond vergroten door er schijven in te steken, de hunnen die het vel van de kaak van jongens wegsneden of branden zodat er geen baardhaar kon op groeien, heel wat culturen waar er tatoeages geplaatst werden of bewust littekenweefsel gecreëerd werd. Oorpiercings zoals bij ons kan je ook in dat rijtje plaatsten.Enig idee hoe men er ooit bijkwam om een deel van de flieter weg te snijden als godsdienstig ritueel?
Ben blij dat er toch serieus weerwerk kwam van de Thys en ook De Cauwer.Poetinlover Tom Sauer doet weer zijn best in de afspraak vandaag. Tenenkrullend dat die man nog een forum krijgt op nationale televisie.
Onbegrijpelijk he... Ik heb de pano reportage niet gezien maar wel een artikel gelezen. Het is weer duidelijk gebleken wanneer je arts bent dat je moreel kompas ook defacto goed staat. Ik vermoed nu ook niet dat je tot de bedelstaf veroordeeld wordt met het diploma arts als je geen onnodige ingrepen uitvoert? De dood van de jongen tijdens politie-interventie deze week was ook een zwalpende dronken huisarts op de baan. Het zijn ook mensen met hun, soms onbegrijpbare, eigen impulsen en demonen.Blijft toch echt hallucinant dat er (enkelingen) artsen zijn die opereren en schroeven plaatsen in iemand zijn nek/rug voor financieel gewin.
Huisarts op ronde
Niet ver voorbij de plaats van het ongeval kon een andere politiepatrouille de wagen van de als roekeloos omschreven bestuurder aan de kant zetten. Aan het stuur zat een vrouwelijke huisarts, volgens onze informatie bezig met huisbezoeken.
Ze legde een ademtest af en blies 0,59 milligram alcohol per liter uitgeademde lucht, positief dus, en uitgedrukt in promille is dat ongeveer 1,35. Haar rijbewijs werd onmiddellijk ingetrokken voor vijftien dagen en naar alle waarschijnlijkheid volgt ook een dagvaarding voor de politierechtbank.
De dame in kwestie zou volgens verschillende bronnen al eerder op rijden onder invloed betrapt zijn.
Blijft toch echt hallucinant dat er (enkelingen) artsen zijn die opereren en schroeven plaatsen in iemand zijn nek/rug voor financieel gewin.
Onbegrijpelijk he... Ik heb de pano reportage niet gezien maar wel een artikel gelezen. Het is weer duidelijk gebleken wanneer je arts bent dat je moreel kompas ook defacto goed staat. Ik vermoed nu ook niet dat je tot de bedelstaf veroordeeld wordt met het diploma arts als je geen onnodige ingrepen uitvoert? De dood van de jongen tijdens politie-interventie deze week was ook een zwalpende dronken huisarts op de baan. Het zijn ook mensen met hun, soms onbegrijpbare, eigen impulsen en demonen.
Als ik mij niet vergis is de meest gangbare theorie dat het, los van de hygiënische voordelen (in die tijd, weliswaar!), een soort evolutie is vanuit het rituele kinderoffer.Enig idee hoe men er ooit bijkwam om een deel van de flieter weg te snijden als godsdienstig ritueel?
“Er zal hard opgetreden moeten worden”, aldus Rousseau. “Eén, pak die allemaal op. Laat één voor één de ouders komen en vraag aan die ouders: weet gij dat uwe kleine zo doet? Twee: laat ze zelf die rommel en vernielingen opkuisen en herstellen en laat ze werken tot ze voldoende verdiend hebben om die schade terug te betalen. En drie: stuur ze op een bootcamp. Val nu niet over die term, maar zorg dat ze ergens opgeleid worden en manieren leren, die ze duidelijk thuis niet hebben geleerd. Want er zullen wel strenge dingen moeten gebeuren om aan te tonen dat dit niet door de beugel kan.”