Sneeuwstorm
Well-known member
Daar is em zieEn hebben we nu een mooie v-shaped recovery op dagbasis die tegelijk een inverse head and shoulders blijkt te zijn?
Dus vanaf nu weer up?![]()
![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Daar is em zieEn hebben we nu een mooie v-shaped recovery op dagbasis die tegelijk een inverse head and shoulders blijkt te zijn?
Dus vanaf nu weer up?![]()
![]()
Als je two way auth opstaan hebt met bijvoorbeeld google authenticator moeten ze daar ook nog voorbij geraken?'t Is hier misschien al gezegd geweest en ik denk dat de meeste wel voorzichtig genoeg zijn. Gisteren kreeg ik een e-mail waarin stond dat er een poging gebeurd was om m'n e-mail voor mijn Binance account te wijzigen. Lay-out lijkt sterk op de officiële mails van Binance.
Er staat bij dat als ik niet geprobeerd heb om m'n e-mail adres te wijzigen, ik best al mijn gegevens hernieuw via onderstaande link.
En zo kan het snel gaan natuurlijk. Afzender: 'Binance' maar e-mail van afzender is '[email protected]'. Er staat ook uitdrukkelijk bij dat het e-mail adres gelinkt aan de account met succes gewijzigd is. Dus sommige mensen gaan dan waarschijnlijk in alle paniek snel op die link klikken.
Maar bon, ik wou dat hier toch gewoon eens melden. Be safe.
Ja dat klopt. Binance is denk ik zelfs standaard met 2FA.Als je two way auth opstaan hebt met bijvoorbeeld google authenticator moeten ze daar ook nog voorbij geraken?
Ziet er wel professioneel uit, is dit gewoon een nieuwe broker ?Crypro.com ook. Over Crypto.com gesproken. Holy crap. Begonnen met €4000 en nu zit ik al aan €13kIn het begin ingestapt rond 0.07.
Iemand enig idee waarom het zo hard stijgt?
Die hebben het staples center gebouw overgekocht. Noemt nu crypto.com.Crypro.com ook. Over Crypto.com gesproken. Holy crap. Begonnen met €4000 en nu zit ik al aan €13kIn het begin ingestapt rond 0.07.
Iemand enig idee waarom het zo hard stijgt?
Bestaat al tijdje. Zeer handige app om te traden.Ziet er wel professioneel uit, is dit gewoon een nieuwe broker ?
Omdat de meesten crypto's nog niet op eigen benen kunnen staan en teveel afhangen van de BTC price. Veel zitten nog in BTC/COIN_X trading pairs.Het blijft toch opmerkelijk dat eens bitcoin dipt, de gehele markt mee dipt... WHY?
Ik had gekozen om op binance te blijven en BNB te investeren. Uiteindelijk verkeerd gekozen, want BNB is minder hard gestegen dan crypto.com. Daarnaast moet je nog eens een hele omweg doen om er geld op te krijgen.Crypro.com ook. Over Crypto.com gesproken. Holy crap. Begonnen met €4000 en nu zit ik al aan €13kIn het begin ingestapt rond 0.07.
Iemand enig idee waarom het zo hard stijgt?

