Soeplepel
Well-known member
Beide zijn compatibel op allerlei devices. Tenzij ge bedoelt dat afbeeldingen aanpasbaar zijn aan verschillende resoluties dan is dat ook niet waar.Sommige mensen klagen natuurlijk graag. Statische afbeeldingen zijn voor 99% van de mensen voldoende + zijn dan nog eens compatibel met veel meer devices. Hell, ik durf zelfs verder gaan: statische afbeeldingen zijn voor de gewone mensen zelfs veel toegankelijker dan dynamische dashboards of raw data. Als je mensen wilt informeren, is dat nog steeds het belangrijkste.
En laten we ook niet vergeten dat het maanden geduurd heeft eer sciensano ook raw data en interactieve dashboard beschikbaar maakte. Ervoor was het ook enkel statische afbeeldingen in hun dagelijkse PDF.
Er is niks: mensen klagen dat er niks is.
Er is iets: mensen klagen dat het niet goed genoeg is, terwijl het mogelijks een bewuste keuze is om meer mensen mee te bereiken.
'k Weet niet of ge het al getest hebt, maar op mijn One Plus 5t moet ge al scrollen want ipv dat ze afbeeldingen responsive onder elkaar zetten, wordt het verkleind en naast elkaar gezet met horizontale scrollbar.
Een simpele diagram in html/svg kon responsive zijn. Dan hoefde ze gewoon de cijfers in database te gooien en werd het direct aangepast. Nu moet ge al zorgen dat marieke van de receptie niet te lui is om een screenshot te nemen en op de website te zetten.
Laatst bewerkt:

