Ge bedoelt een beetje zoals al de coronamaatregelen nu?Dan gaan we in problemen komen en zijn de gouverneurs en burgemeesters onwettelijk bezig.
Nee ik denk ook niet dat het zo ver gaat gaan, maar je begint wel meer en meer te merken dat er vanuit de lokale politiek ferm tegengas gegeven wordt tegen alle maatregelen. Er stond gisteren ook een interview met de burgemeester van Bredene, Dedecker met zijn lokale terrassen, hier is onze burgemeester ook niet echt fan van een verbod op terrassen, etc.
Het zal een beetje 50/50 zijn tussen het beter aanvoelen van de lokale bevolking en plat opportunisme, maar het is wel zo dat lokale handhaving steeds moeilijker wordt omdat de groep die de maatregelen niet meer volgt steeds groter en groter wordt. Je spreekt dan nog steeds over hooguit een paar percent van de bevolking, maar ze is wel groeiende. En het is uiteraard de meest zichtbare groep ook.

