{BK}Black Devil
Well-known member
Goja ,we zullen wel zien waar al die maatregelen naar lijden . Als die maatregelen niet werken kan het zijn dat je alsnog naar die lockdown gaat . Ik denk gewoon dat het niet altijd verstandig is om te rekenen op de burgerzin .Oké, maar is alles sluiten voor iedereen dan beter? Uiteindelijk moet je door he. Spanningen zijn er trouwens sowieso, ongeacht of en welke regels er zijn.
Langs andere kant maatregelen moeten ook wel praktisch haalbaar zijn . CST controleren in een drukke zaak met weinig personeel lukt gewoon niet altijd . Een test doen aan de ingang van een discotheek? Als dat er door komt , wil ik toch wel eens zien hoe ze dat praktisch gaan doen en wie dat gaat betalen .
Enja ,uiteindelijk horen we wel bij de meest gevaccineerde landen ter wereld ,maar heb de indruk dat dat precies niet meer van belang is .
