zwarten
Well-known member
miljaar. Hoe gaat Qatar reageren.Verschillende explosies in Qatarese hoofdstad Doha, Israël bevestigt aanvallen op Hamas-kopstukken
Weer verdere escalatie en nog geen kleintje ook.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
miljaar. Hoe gaat Qatar reageren.Verschillende explosies in Qatarese hoofdstad Doha, Israël bevestigt aanvallen op Hamas-kopstukken
Weer verdere escalatie en nog geen kleintje ook.
Verschillende explosies in Qatarese hoofdstad Doha, Israël bevestigt aanvallen op Hamas-kopstukken
Weer verdere escalatie en nog geen kleintje ook.
Ze hebben NASAMS en Patriot, zouden ze vanuit Washington bericht hebben gekregen dat ze niets mochten doen? Staat nu ook in het artikel: Volgens de Israëlische nieuwszender Channel 12 zou de Amerikaanse president Donald Trump toestemming hebben gegeven voor de aanval.miljaar. Hoe gaat Qatar reageren.
Niet of nauwelijks? Net zoals Iran, Libanon, Syrië, ...miljaar. Hoe gaat Qatar reageren.
Uit die assen komt wellicht wel een nieuwe terreurbeweging. De haat tegenover Israël zal niet snel verdwijnen.Ziet ernaar uit dat de politieke kopstukken vogelvrij verklaard zijn, nu ook bij Qatar dat zich heeft opgewerkt tot bemiddelaar. Zo komt misschien sneller een einde aan het monster dat Israël heeft grootgebracht om de Palestijnen uit elkaar te spelen. Militair ligt het al even in de touwen en nu wordt de top van de piramide aangepakt.
Maar niets houdt de Palestijnen tegen om zich opnieuw te organiseren.
Dat niet, maar Israël heeft voldoende middelen om de Palestijnen met harde hand neer te slaan en kort te houden. Of ze gaan effectief over tot een etnische zuivering van de Gazastrook en doen nadien hetzelfde met de Westelijke Jordaanoever. Palestijnen zullen dan noodgedwongen in vluchtelingenkampen leven in naburige landen en iedere vorm van mogelijke bedreiging kan snel worden geneutraliseerd.Uit die assen komt wellicht wel een nieuwe terreurbeweging. De haat tegenover Israël zal niet snel verdwijnen.
Niets. Wat kan Iran doen? Terug wat raketten afvuren op Israël om dan terug B2's op hun dak te krijgen?Ben benieuwd wat iran, toch wel n enorm dichte bondgenoot hiermee gaat doen.
Daarom dat ik benieuwd ben, ze hadden toch weer (loos?) gedreigd n tijd terug dat ze zichzelf en hun bondgenoten gingen verdedigen..Niets. Wat kan Iran doen? Terug wat raketten afvuren op Israël om dan terug B2's op hun dak te krijgen?
Dat is symboolpolitiek. Iran is te laat in actie geschoten. Als ze Israël écht pijn hadden willen doen, hadden ze Hezbollah voor september 2024 aangespoord om massaal met raketten aan te vallen samen met hen. Dan was de schade op Israëlische bodem veel groter geweest. Of in coördinatie met Hamas op 7 oktober 2023.Daarom dat ik benieuwd ben, ze hadden toch weer (loos?) gedreigd n tijd terug dat ze zichzelf en hun bondgenoten gingen verdedigen..
Dat is symboolpolitiek. Iran is te laat in actie geschoten. Als ze Israël écht pijn hadden willen doen, hadden ze Hezbollah voor september 2024 aangespoord om massaal met raketten aan te vallen samen met hen. Dan was de schade op Israëlische bodem veel groter geweest. Of in coördinatie met Hamas op 7 oktober 2023.
En dichter bij huis: Meensel-Kiezegem… Of Lidice in Tsjechië. Nu, dat was SS/Sipo, en geen reguliere Wehrmacht. De Waffen SS gaf overigens ook geen fluit om ziekenhuizen of oorlogsrecht.Iedereen zou minstens 1x in zijn leven Oradour-sur-Glane moeten bezoeken.
Niets? Ze hebben nauwelijks (kunnen) terugslaan nadat Israël en de VS ze rechtstreeks hebben aangevallen, laat staan dat ze nu iets kunnen doen voor een bondgenoot als ze voor hun eigen land nog niets konden doen. De grootste dreiging vanuit Iran is een atoombom of nucleair wapen dat verder ontwikkeld kan worden en ingezet kan worden, maar puur op militair vlak zijn ze nauwelijks een dreiging.Ben benieuwd wat iran, toch wel n enorm dichte bondgenoot hiermee gaat doen.
Officieel niets buiten het vocaal veroordelen. Onofficieel waarschijnlijk terreurgroepen ondersteunen.Ben benieuwd wat iran, toch wel n enorm dichte bondgenoot hiermee gaat doen.