Dat vind ik net niet. Ik drink al wel eens een 'mocktail' (ook maar recent ingevoerd die termNet hetzelfde met mocktails, de bedoeling is toch net dat die bijna als "the real deal" smaken, anders is het nut compleet weg.
) en dat is alleen maar omdat ik ook wel eens iets specialer wil drinken dan een frisdrank, niet omdat ik de smaak wil van iets alcoholisch zonder de alcohol.Ik drink ook kidibull op feestjes bv., en dat is uiteraard niet omdat de smaak lijkt op die van de alcoholische versie :v.
Niet alcoholische opties zijn voor volwassenen eerder beperkt. Alle speciale dingen waren (tot nog toe vooral) alcoholisch.
Ik zie dus zeker de optie om NA dranken te voorzien die in de lijn liggen van bieren, naast specifieke NA versies die de smaak van bepaalde bieren proberen te benaderen