Assassin's Creed Mirage

Ik ben wel meer fan van deze dan van Valhalla precies.
De setting zegt me meer en ben meer getriggerd om te spelen.
To buy or not to buy..
 
Ik ben wel meer fan van deze dan van Valhalla precies.
De setting zegt me meer en ben meer getriggerd om te spelen.
To buy or not to buy..

Je kan alvast proberen.
 

Je kan alvast proberen.
Ik ben die al aan het spelen maar mijn trial zit er bijna op dus vandaar dat ik zeg to buy or not to buy.
Heb al een backlog. Anders wacht'k tot een sale.
 
Ik ben die al aan het spelen maar mijn trial zit er bijna op dus vandaar dat ik zeg to buy or not to buy.
Heb al een backlog. Anders wacht'k tot een sale.
Ik kon hem best apprecieren, alleen wat kort qua verhaallijn. Maar toch een voldoening éénmaal je hem voltooid hebt.
 
Deze is voor mij toch één van de mindere AC games.
Vind Basim gewoon een saai personage en ben ook meer een fan van de grote open world AC's met micro rpg elementen (Odyssey en Origins zijn mijn favorieten).
Maar ik snap dat niet iedereen deze mening deelt en op zoek is naar een AC die terug gaat naar de roots.
En als dat is wat je zoekt dan is deze wel perfect :)
 
Ik heb deze 2 keer volledig uitgespeeld. Ok, Basim vond ik ook niet zo top maar dat ze naar de roots gingen was voor mij geweldig. Echt van genoten om deze AC te spelen. Hopelijk is de volgende weer zoiets. Die eindeloze open world AC's zijn niet de echte AC's voor mij.
 
Ik ben fan van beide voor verschillende redenen.
Wat ik voornamelijk merk is dat de setting veel doet. Gameplay van Mirage was duidelijk beter, maar toch trok een replay van Unity en Syndicate me hierna meer aan.
Hetzelfde met de 3 open world games. Origins sprak me daar ook veel minder aan om gewoon in rond te dwalen (de Story was wel top) dan Odyssey, met Valhalla er ergens tussen (maar daarvan voelde de story dan weer langdradig aan).
Destijds was het na 9 games op korte tijd toch ook wel tijd voor vernieuwing. Ik juich toe dat die formule nu terugkomt en raad Mirage dan ook aan. Benieuwd wat ze met Red en Hexe gaan brengen.
 
Voortaan ook speelbaar op iPhone en iPad.
Met cross-save en ondersteuning voor PS5- en Xbox-controllers.

Assassin's Creed Mirage is now available on iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPad Air and iPad Pro (with M1 chip or later)!

Play the beginning of the game now for free and discover Basim's journey on the go! For a limited time*, any player who wishes to pursue the adventure can buy the game at a 50% discount. *Offer available from June 6 to June 20.

 
Nog niet gespeeld, was het van plan om te spelen vrij binnenkort, maar goed zal eerst die update dan afwachten. Goed dat het niets extra zal kosten.
 
TLDW (hopefully remember right):

**Parkour:**

* Added a manual jump
* Added free side ejects/back ejects (currently you can only eject if there's something to land on)
* New controller preset based on having parkour bound to R2 and the fact you have a manual jump now

**New modes:**

* Mission replay, including challenges like no unnecessary kills and no eagle vision (and an extra thing where you do all the challenges at once with a timer)
* Extra difficulties and custom difficulty
* Filters to make it look like Origins/Odyssey? (like the ac1 filter)

**Story:**

* Basim searches for his father, near the end of the main game's story

**Modern day story:**

* Nah

**New region:**

* At least one town, lots of rock formations (so there's still some parkour stuff) and wilderness
* New faction (robbers)
* More black box stealth missions

**Release date:**

* 18th of November

probably missed some stuff
Behoorlijk interessante freebie. Benieuwd hoe manueel springen zal aanvoelen. Altijd een pet peeve geweest tegen de franchise. Geen modern day story/animus zooi ook wel dikke plus.
 
Dat spel is bijna twee jaar geleden gespeeld hier... Ik ben dus echt uit die flow. Is het moeilijk om daar terug in te komen na zo een tijd of gaat dat best simpel bij deze? Want in se wil ik wel nog even tijd geven aan die DLC :)
 
Dat spel is bijna twee jaar geleden gespeeld hier... Ik ben dus echt uit die flow. Is het moeilijk om daar terug in te komen na zo een tijd of gaat dat best simpel bij deze? Want in se wil ik wel nog even tijd geven aan die DLC :)
Gohja, ik vond van wel. Leuke kleine map. Op 5u heb je alles gezien.

Staat op ps plus
 
Terug
Bovenaan