De eerste wedstrijd van het jaar zit er weeral op se. Behalve wanneer Corona onze keuzes weghaalde en de eerste wedstrijd een 100km was, probeer ik altijd met een korte trail te beginnen om wat af te tasten waar ik sta.
Vandaag dan 1 van mijn favoriete Belgische Trails, de Houffatrail, 53km met 1800hm rond de prachtige Ourthe

. Het was een beetje een evenwichtsoefening om mijn inspanning goed te doseren en niet te veel in het rood gaan met het oog op de Legends. Aangekomen na 5u46 of zoiets, 25e plaats en eigenlijk best wel tevreden. Veel dieper mocht ik niet gaan omdat ik de komende weken gewoon verder moet gaan met de aanzienlijke volumes.
Ik blijf echt een zeer grote fan van de streek, ook nu weer een paar prachtige vergezichten en technische stukken langs de Ourthe, al kan het volgens mij nog altijd beter.
Enig minpuntje: Dat verdomde MTB parcours dat er altijd in moet zitten, belachelijk zwaar, zo lelijk als iets, 0,0 meerwaarde in mijn ogen.
Weer een tevreden man in ieder geval!