Hier was het andersom. Ik zei net "ik ga het tuinhuis eens opruimen". Zegt mijn vrouw "schat, ge moogt ook eens niks doen en chillen".
![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hier was het andersom. Ik zei net "ik ga het tuinhuis eens opruimen". Zegt mijn vrouw "schat, ge moogt ook eens niks doen en chillen".
![]()
Soms wel, ik heb heel weinig me-time. Tenzij je een flexijob en vaste job als me-time beschouwt. Maar echt zo een avond alleen tv/chillen thuis...dat is al zeker +5 jaar geleden.Dat lijkt me toch ook heel vermoeiend om alles samen te doen.
Rookie numbersSoms wel, ik heb heel weinig me-time. Tenzij je een flexijob en vaste job als me-time beschouwt. Maar echt zo een avond alleen tv/chillen thuis...dat is al zeker +5 jaar geleden.
Wij blijven ook maar bezig. Vorig jaar in april een nieuwe televisie gekocht. Ge kunt daar dus ook uw schermtijd op zien. Op een jaar tijd hebben wij 21u tv gekeken. Vond ik ook frappant om te zien..
gelijkaardig... die van mij begint 1 dag voor vertrek als een halve zot wasmachines op te zetten wat er steeds voor zorgt dat ik last minute nog een gigantische berg strijk heb (ja ja, nieuwe manElke keer we op (auto)vakantie vertrekken, of een kort meerdaags tripje, vertikt ze het om mee te helpen om de woning daarop wat voor te bereiden, een dag voor ons vertrek, bv:
- Vuilnis weg doen in de afvalstraat of opbergen in een afgesloten bak in de kelder.
- Ramen dichtdoen.
- De kat z'n automatische voerdispenser volledig opvullen + water.
- Niet cruciale zekeringen uit zetten in de elektriciteitskast (allemaal gelabeld welke uit mogen)
- Waterkraan afsluiten in de kelder.
- Koelkast leeg maken en wat we zelf niet meer gaan eten, weggeven of wegsmijten.
- De dag ervoor de auto met de laadpaal verbinden.
- Bagage uit de kelder naar boven brengen.
Dus ja, dat doe ik zonder problemen. Want anders:
- Vol met vliegjes en maden.
- Regent het binnen.
- Is de kat dood.
- Verdoen we voor niks energie.
- Een torenhoge waterfactuur nadat de kat de keukenkraan opendraaide.
- Bedorven eten in de frigo.
- Kunnen we niet vertrekken.
- Of ze steekt alles in zakken en lijken we op de familie flodder.
Maar 10min voor het gepland vertrek wel nog eens een halfuur bezig met make-up en andere zaken die ze perfect ook in de auto kan doen...
)