Beter/anders/zelfde al die van uit de Spar?
Geen idee, Spar zit hier nergens in de buurt
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Beter/anders/zelfde al die van uit de Spar?
Amai, pijnboom van het lachen.nee, die van SPAR zijn minder dens
Oh die zinspeling was voor EXPRESS !nee, die van SPAR zijn minder dens


) 
Tja , het zijn dan ook frieten geschikt voor airfreyer .Frieten zien er veel beter uit


)Recept zal wel anders zijn.nochtans zijn frieten voor de airfyer en oven hetzelfde.
Want hou u vast…een airfryer is in principe gewoon een kleine oven
.Recept zal wel anders zijn.
Net zoals de airfryer frieten van verschillende merken ook anders zijn. Desondanks zijn het gewoon frieten.
Ik weet niet er op jou frietjes zak staat maar bij mij is dat oven en airfryer frietjes
Ja dat weet ik want ik heb hier al een grote oven die ook werkt met warme lucht en een ventilator .nochtans zijn frieten voor de airfyer en oven hetzelfde.
Want hou u vast…een airfryer is in principe gewoon een kleine oven


Tja , als je nachten wakker word van pijn omwille van de reflux die in olie gebakken frietjes geven…ik eet ze ook soms graag eens en dan ga ik naar iets anders opzoek dat wel makkelijker verteerd en ook nog lekker is .Niets zo goed als de klassieke de frituurpot imho, dan eet ik wel wat minder vaak fritten als het voor de gezondheid is.
Op verlof een huisje gehad waar een airfryer stond, op zich wel handig om snel wat hapjes mee te maken, thuis doe ik dat dan in de klassieke oven wat allemaal wat langer duurt. Ik ben wel niet overtuigd om zo'n bak op mijn aanrecht te zetten.
Ps ter info @Skoebiedoe het is airfryer zonder die E daartussen.
