Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja maar heeft al aangegeven dat hij liever een palmares in de breedte dan in de diepte heeft. Denk dat die Amstel dus niet belangrijk meer is.
Mathieu heeft hetzelfde programma: Zwitserland, Tour. Ook hij skipped dus de Amstel en dat als Nederlander met winstkansen...
Ja dat weet ik, maar wat is de downside aan een deelname aan de Amstel?
Nee, foutje van een overijverige PCS medewerker.
Heeft het veel zin dat Van Aert naar Luik trekt in een editie waar oa Pogacar aan de start staat?Los daarvan zou het misschien wel nog in extremis kunnen.
Ze hebben nog plek in hun selectie eh.
Hetzelfde kan je zeggen over Quinten Hermans en misschien ook over Remco natuurlijk.Heeft het veel zin dat Van Aert naar Luik trekt in een editie waar oa Pogacar aan de start staat?

Laporte tekent bij voor 3 jaar, blijkbaar ook interesse van AG2R.Persbericht 1e rustdag TDF: Christophe Laporte verhuist naar Total Energies. Ik hoop dat de camera's van Netflix aan het draaien zijn wanneer Wout dat nieuws verneemt![]()
Salaris x 2 aldusLaporte tekent bij voor 3 jaar, blijkbaar ook interesse van AG2R.

De fietsen en omkadering dus want bij Cofidis was dat stuk minderSalaris x 2 aldus
Misschien dat andere teams nog meer geld wilden geven, maar hij kiest (terecht) voor de zekerheid en het sportieve plaatje.
Laporte is ook nog 'maar' 30, dat speelt toch ook. Gaat net 34 zijn als zijn nieuwe contract afloopt... als hij de komende 3 jaar niet spectaculair wegzakt gaat hij in 2027 evengoed nog wel bij een Franse ploeg terecht kunnen voor een mooi loon om dan nog een paar jaar rustig te cashen.Salaris x 2 aldus
Misschien dat andere teams nog meer geld wilden geven, maar hij kiest (terecht) voor de zekerheid en het sportieve plaatje.
Laporte is ook nog 'maar' 30, dat speelt toch ook. Gaat net 34 zijn als zijn nieuwe contract afloopt... als hij de komende 3 jaar niet spectaculair wegzakt gaat hij in 2027 evengoed nog wel bij een Franse ploeg terecht kunnen voor een mooi loon om dan nog een paar jaar rustig te cashen.
En zal bij Jumbo ook wel een loon krijgen dat niet te gek ver van de Franse aanbiedingen zal gelegen hebben ook. Als hij het geld niet langs ramen en deuren buiten gooit zal hij na deze 3 jaar ook wel binnen zijn.
Vooral dat renners een manager hebben die wel verder denkt en een beetje basis-economie kent.Vooral dat hé. Als een Franse ploeg 30% of zo meer bood was hij wel weg. Niet vergeten dat Jumbo ook gewoon diepe zakken heeft die gaan echt niet allemaal naar daar voor Plugges mooie ogen. Het zijn profs eerst wordt gekeken naar het loonbriefje natuurlijk.
Alaphilippe bv is momenteel de beste verdienende Fransman ondanks dat hij gewoon voor een Belgische ploeg rijd. Die Franse ploegen hebben dan wel een neiging om over te betalen het zijn ook wel meestal niet de ploegen met de diepste zakken.
Visma welVooral dat renners een manager hebben die wel verder denkt en een beetje basis-economie kent.
Bij jumbo tekenen voor 800K/jaar voor 3 jaar is 2,4m voor dat contract. Plus dat je door u goed te omringen nog wat prijzen kan pakken.
Bij AG2R voor 2 jaar aan 900k, en na die 2jaar geen platte prijs rijden en volledig wegzakken en moeten bijtekenen voor 500k komt op 2,3m uit.
Ook vooral niet vergeten dat Alaphillipe vooral zo een goed loon heeft doordat hij zo beloftevol was en 2x wereldkampioen werd. Dat loon kon je verantwoorden.
Net zoals Jumbo het loon van Roglic en Vingegaard kan verantwoorden ookal zijn het een sloveen en een Deen, een markt die jumbo niet bediend.
Voor hetzelfde geld blijft de phil hij bij SQS en breekt hij volgend jaar elke pot die er is, dan is zijn loon ineens weer in proportie.