Hij was gisteren overdag ook wel veel wakker, weinig geslapen. Vannacht dan weer stukken geslapen van bijna 5u en 3u45. We zullen maar niet klagen ^^
Doorzuipen doet ie altijd wel, dus het zal voorlopig wel honger geweest zijn.
Of toch wat te koud want met de slaapzak-ception vannacht sliep ie weer rustig. Nuja, achteraf gezien moeilijk om te zeggen wat het nu ook was (zie het lijstje hieronder van
@Vrouwtje Theelepel)
Hah inderdaad, en elke leeftijd past er altijd wel bij want de ene kan het vroeger hebben, de ander wat later, etc. etc.
Over die sprongen toch ook al gelezen dat het niet echt wetenschappelijk onderbouwd is. Ik zie het vooral als een middel om wat 'redenen' te vinden voor gedrag of dingen die gebeuren, voor de gemoedsrust.
En daarbij komt dan ook nog de discussie of je met de 'gecorrigeerde' leeftijd moet rekening houden of niet...
Wij hebben haar boek hier liggen van 0-6 maand. Zeker interessant als achtergrond info.